האם משחק SOCOM חדש נמצא בפיתוח ל-PS5? (שמועה)

נראה ששחקן בדיוק הדליף את קיומו של משחק חדש לסדרה בשם "SOCOM 111"

לפני 4-5 שנים הרשת הייתה מלאה בשמועות על כך שפרויקט SOCOM כלשהו מתקדם בשלב הקונספטואלי, הטרום-הפקה. אבל זה היה די מזמן ולא ידוע מה עלה בגורלן של שמועות אלו, אך בימים האחרונים, השמועות אודות משחק המשך בסדרת SOCOM חזרו.

באתר actoraccess.com נחשף כי שחקן בשם דייויד ויץ' מפרט בקורות החיים שלו עבודות לכידת תנועה עבור משהו בשם "SOCOM 111" של סוני. לפי הרזומה, הוא כוכב המשנה במשחק. על פי האתר רדיט (Reddit), נראה שזו לא שגיאת הקלדה של "SOCOM III" מכיוון שהוא לא זוכה מעולם לשם שכזה, אלא ל-SOCOM 3 U.S. Navy Seals.

SOCOM 111
צילום קורות החיים של דייויד ויץ'

מפתחת SOCOM נסגרה מזמן

אז מה זה "SOCOM 111"? זו הפעם הראשונה שאנחנו שומעים על SOCOM 111 ואין התייחסות לשם הזה בשום מקום באינטרנט. אם לא מדובר באיזו שגיאה של הקלדה, נראה שמדובר בהדלפה אמיתית. העובדה שהעבודה רשומה ב"לכידת תנועה" מרמזת שזה ככל הנראה משחק וידאו.

SOCOM U.S. Navy SEALs הייתה סדרה בלעדית של משחקי יריות טקטיים מגוף שלישי לפלייסטיישן 2, פלייסטיישן 3 ו-PlayStation Portable שפותחה על ידי Zipper Interactive ושוחררה בין השנים 2002 ל-2011.

בשנת 2012 החליטה סוני לסגור את האולפן, כך שלא ברור איזה אולפן כיום בתוך המשפחה של סוני עובד על משחק המשך ואם בכלל.

לכן, פירור המידע היחיד שיש לנו כרגע הוא קורות החיים האלה, ונקווה שמדובר בהדלפ אמיתית, כי הז'אנר הזה זקוק לעוד נציגים לצד Ghost Recon הבא.

היורש הרוחני שבעיקר הבטיח

בשנת 2013 דיווחנו על פיתוח של יורש רוחני לסדרה, בשם H-Hour: World's Elite, על ידי חברת SOF Studios. המשחק הועלה כפרויקט מימון לקיקסטרטר, והבטיח להחזיר עטרת 'סוקום' ליושנה.

הפרויקט הצליח לקבל כעבור כמה חודשים את המימון הדרוש (250K דולר) והוכרז ל-PC וגם ל-PS4.

SOCOM

אבל, הבטחות לחוד ומציאות לחוד, המשחק זכה להשקה רשמית רק בשנת 2020, 5 שנים אחרי שיצא ב'גישה מוקדמת' בסטים ו-7 שנים אחרי שהוכרז (גיימפליי כאן).

החל מאוגוסט 2023, אתר SOF Studios אינו פעיל יותר ולא בוצעו עדכונים למשחק מזה מספר שנים, ומעולם לא שוחרר ל-PS4. כנראה שזה לא יקרה אף פעם.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

דרך
actorsaccess.com
מקור
comicbook
מערכת התגובות
התראה
2 תגובות
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפו בכל התגובות

אחי השחקן הזה מת ב2022
https://www.imdb.com/name/nm1418860/

אז זו הסיבה שהוא לא הגיב לידיעה…
עדיין אם הוא ביצע את העבודה לפני מותו, זה עדיין רלבנטי למשחק.