משחק פוקימון חדש צפוי להיחשף בשבוע הבא ביום הפוקימון הבינלאומי 

אירוע Pokemon Presents יתקיים בשבוע הבא בו תחשוף חברת פוקימון משהו חדש ואולי חידוש לצמד המשחקים "פוקימון זהב וכסף"

סרטון חדש שנועד לקדם את השידור הקרוב של Pokemon Presents מרמז על חדשות הקשורות לפוקימון זהב וכסף שאולי יוכרזו ביום הפוקימון הבינלאומי (Pokemon Day 2024), המתקיים מדי שנה ב-27 בפברואר.

שמועות על גרסה מחודשת אפשרית לשני המשחקים הראשונים בדור השני של סדרת משחקי הפוקימון, "פוקימון זהב וכסף" (Pokémon Gold Version and Silver Version) עבור Switch רצות ברשת כבר זמן רב.

יום השנה ה-25 ליציאת פוקימון זהב וכסף ביפן

תיאור הסרטון לשידור הבא של Pokemon Presents מצביע על כך שלפוקימון עשויות להיות בקרוב חדשות מרגשות למעריצים. חברת פוקימון החלה לפרסם סרטוני Pokemon Presents מדי שנה ביום הפוקימון הבינלאומי.

סרטונים קצרים אלו משמשים גם כחגיגה של הזיכיון וגם פלטפורמה לפוקימון להכריז על משחקים ופרויקטים חדשים.

מעריצים ממשיכים להעלות השערות ותקוות חדשות לגבי חזרת הסדרה לאזור ג'והטו, החל מחידושים ברוח המשחקים של Pokemon Lets Go ועד להמשך ל-Pokemon Legends: Arceus שהתרחש באזור הסינוה (Sinnoh) של הדור הרביעי.

אך מכיוון שזהו יום השנה ה-25 ליציאת פוקימון זהב וכסף ביפן השנה, הכללת הכותרים הללו בגרסה מחודשת נשמעת הגיונית, ולבטח תסב למעריצים אושר גדול.

שידור ה- Pokemon Presents ביום הפוקימון, יתקיים ב- 27 בפברואר 2024, בשעה 16:00, שעון ישראל. תוכלו לצפות בשידור בערוץ היוטיוב הרשמי של פוקימון, כאן.

הצטרפו לערוץ הטלגרם החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג וטכנולוגיה. תוכלו גם להירשם לעדכונים דרך עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.

מקור: Nintenduo

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות