קונסולת רטרו ניידת חדשה של Evercade תגיע ביולי

שני דגמים חדשים, ושלושה משחקי טומב ריידר (Tomb Raider) שיגיעו כבאנדל בהשקה של דגמי EXP-R ו- VS-R

Blaze Entertainment יצאה במספר הכרזות אודות קונסולות משחקי הרטרו של Evercade שלה. בין היתר חשפה החברה חומרה מרעננת עם תג מחיר אטרקטיבי יותר.

כל אחת מהקונסולות החדשות תגיע עם מחסנית מצורפת והקונסולות הקודמות יהיו זמינות עד גמר המלאי.

Blaze עיצבה מחדש את קונסולת כף היד Evercade EXP-R במטרה להפחית עלויות. לשם כך, היא הסירה 18 משחקי קאפקום (Capcom) ואת יציאת ה-Mini-HDMI Out. מהלך זה מעמיד את הגרסה האחרונה של הקונסולה למחיר ידידותי בהחלט של 100 דולר, 30 דולר פחות מהקודמת.

קונסולת ה-EXP-R, כמו קדמתה, כוללת Wi-Fi וכפתור TATE, המאפשר לעבור להפעלה אנכית תוך שמירה על יחס מסך מדויק.

קונסולת ה-Evercade VS-R מתחברת לטלוויזיה ומגיעה עם ערכת צבעים זהה ל-EXP-R, עם כפתור הפעלה בצבע טורקיז ותאורת LED קדמית. בנוסף, יש לה חריץ מחסניות כפול וארבע יציאות USB לבקרים.

הקונסולה תומכת כעת בפונקציית סיבוב מסך TATE ויש קישוריות Wi-Fi לעדכוני קושחה. הקונסולה מגיעה עם בקר וכבל חשמל, אך ללא כבל HDMI. ה-VS-R גם תפסיק את התמיכה ב-Namco Museum Collection 1 ו-2, מה שאיפשר לה להוריד גם את המחיר של ה-VS-R ל-100 דולר.

אז בלי נמקו וקונאמי, ענקיות הרטרו, Evercade הכריזה על פורמט חדש של מחסניות. ה-Giga Cart מסוגל לאחסן משחקים גדולים יותר. הפורמט החדש יעלה את מחיר המחסנית ל $25, לעומת $18 של מחסניות Evercade רגילות.

Blaze מתכננת לשחרר שני כותרים בפורמט Giga Cart השנה, ואחד מהם הוא אוסף של שלושת משחקי Tomb Raider הראשונים. Tomb Raider Collection 1 היא לא חבילת Tomb Raider I-III Remastered המחודשת שהגיעה לפלטפורמות אחרות מוקדם יותר השנה. באנדל זה כולל את הגרסאות המקוריות של שלושת המשחקים.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות