משחק תפקידים המוני ברשת של "משחקי הכס" נמצא בפיתוח [עדכון]

[עדכון] נראה שהמקור היה מבולבל והתכוון למעשה למשחק MMO למובייל של Game of Thrones שהוכרז בעבר בפיתוח של Netmarble. אין משחק נפרד בפיתוח ב-NEXON.

[הכתבה המקורית] דיווח חדש טוען כי סדרת הטלוויזיה הפופולרית "משחקי הכס" (Game of Thrones) המבוססת על סדרת ספרי הפנטזיה של ג'ורג' ר. ר. מרטין, תקבל בעתיד MMORPG, משחק תפקידים המוני ברשת (Massively multiplayer online role-playing game).

האתר Redanian Intelligence, טוען שהמשחק "Game of Thrones" נמצא בפיתוח בחברת בת של Nexon ("מייפל סטורי"). על פי הדיווח, עלילת המשחק מתרחשת בצפון, קרוב למשמר הלילה-The Wall ו-Winterfell. דמויות מהסדרה יופיעו במשחק אך הן לא ידובבו על ידי השחקנים המקוריים.

MMORPG is Coming

"Game of Thrones MMORPG" על פי הדיווח מתרחש "אי שם בסביבות עונה 4 / עונה 5". ג'ון סנואו וסמואל טארלי נמצאים במשמר הלילה, והמשחק עשוי לכלול הרחבות שלוקחות שחקנים לאזורים אחרים ביקום.

זה מה שנכתב על ידי Redanian Intelligence:

השחקן יפגוש דמויות אלו ואחרות במהלך המשחק, אך ככל הידוע, צוות השחקנים המקורי לא חוזר לדבב את הדמויות שלהם. לפחות באיטרציה הנוכחית של המשחק. במקום זאת, למשחק יהיה צוות קול חדש שינסה להישמע דומה לשחקני HBO.

עוד נטען שיש קמפיין עלילתי אך מקוון, השחקנים יהיו חופשיים להתאים את הדמות שלהם כראות עיניהם. הוצע גם שהגיבור יהיה דמות מקורית ולא כזו שראינו בעבר.

התיאור הזה נשמע כמו משהו דומה ל- The Elder Scrolls Online, ולא ידוע כרגע מתי זה ייצא לפועל: אולי 2025, אולי 2026, אולי מאוחר יותר.

יש לציין, כי לפני 10 שנים היה עוד פיתוח MMORPG בשם Game of Thrones: Seven Kingdoms, שפותח על ידי Bigpoint ו-Artplant. גם המשחק הזה התבסס על סדרת הטלוויזיה "משחקי הכס".

אולם לאחר ש-Bigpoint נרכשה על ידי Yoozoo Games ב-2016, הרישיון שימש במקום זאת להפקת המשחק Game of Thrones: Winter Is Coming, שיצא בסופו של דבר ב-2019 וזכה לקבלת פנים צוננת במיוחד.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות