גיימר בן 70 צבר כמעט 20,000 שעות במשחק Skyrim

מי אמר שיש גיל למשחקי וידאו? מצאנו גיימר שחצה את גיל 70 וממשיך לחגוג לו בסקיירים

Skyrim או בשמו המלא The Elder Scrolls V: Skyrim, הוא אחד המשחקים האהובים ביותר בעולם כיום, עם קהל מעריצים שמלווה אותו באדיקות מאז ההשקה ב-2011.

סקיירים הוא משחק תפקידים (RPG) בעולם פתוח שפותח על ידי Bethesda Game Studios והוא הפרק החמישי בסדרת Elder Scrolls, וממשיכו של המשחק The Elder Scrolls IV: Oblivion משנת 2006.

המשחק זכה להצלחה גדולה, והספיק לצבור שלל פרסים ותארי "משחק השנה".

אין פלא שמשחקי תפקידים בעולמות פתוחים גוררים את השחקנים לשעות על גבי שעות של חקירה וביצוע משימות צד או עיקריות או סתם להסתובב בעולם של המשחק בשביל הכיף.

כבר דיווחנו בעבר על הסבתא- Skyrim Grandma, היוטיוברית הגיימרית הכי מבוגרת במשחק התפקידים הפופולרי, שתונצח כדמות במשחק הבא בסדרה- The Elder Scrolls VI. אך הסיפור שלנו היום הוא על גיימר בן 70 שיש לו קרוב ל- 20,000 שעות משחק עד כה.

לשחק שנתיים וחודשיים ללא הפסקה

הפוסט המקורי פורסם ברדיט (Reddit) והועלה על ידי משתמש בשם Due-Film-9073, שהעיד כי הדוד שלו בשנות ה-70 המוקדמות לחייו, צבר במשחק סקיירים 19,503 שעות משחק. בחישוב מתמטי פשוט, מדובר על יותר משנתיים שלמות של משחק, ללא הפסקה. בהתחשב בעובדה שהמשחק יצא לפני קצת יותר מ-10 שנים, זה אומר שהבחור הזה בילה חמישית מחייו בעשור האחרון במשחק.

19,503 שעות בסקיירים, והיד עוד נטויה

כמה משתמשי Reddit הבחינו שלמרות צבירת השעות המטורפת של הבחור, עדיין איכשהו חסרים לו חמישה הישגים: גנב, מאסטר קרימינל, אובליביאן ווקר, בפסגת האפוקריפים ורוכב הדרקון (Thief, Master Criminal, Oblivion Walker, At the Summit of Apocrypha ו- Dragon Rider).

Sammit of Apocrypha הוא כמובן המסע האחרון ב-Dragonborn, אז זה די מדהים שהוא לא קיבל את ההישג הזה. אולי הוא פשוט השאיר במשחק קצוות לא פתורים כדי שתהיה לו סיבה להמשיך לשחק, כי הוא פשוט לא רוצה לחשוב שהכל נגמר.

האם הוא ימשיך לשחק עד שיגיע כותר ההמשך- The Elder Scrolls VI, המשחק הבא בסדרה? אנחנו פה מאחלים לו שכן!

מקור: רדיט


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
3 תגובות
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפו בכל התגובות

נראה לי גם 100000 שעות לא יספיקו כדי לסיים את המשחק הזה

איזה מטורףף

ככה בדיוק מעבירים זמן בפנסיה 🙂