3 משחקי מריו (גיים בוי) נוספים מגיעים לסוויץ' אונליין

דוקטור מריו, מריו גולף ומריו טניס מגיעים לספריית Game Boy של Nintendo Switch Online

במסגרת חגיגת יום המריו הבינלאומי (Mario Day), המתקיים כל שנה ב-10 במרץ, נינטנדו הכריזה כי עוד שלושה משחקים בסדרה יגיעו לשירות המנויים שלה ב-12 במרץ.

שלושת המשחקים שהוכרזו הם:

  • Dr Mario (Game Boy)
  • Mario Golf (Game Boy Color)
  • Mario Tennis (Game Boy Color)

Dr Mario

גרסת ה-Game Boy של Dr Mario היא המהדורה הראשונה של המשחק, שפורסמה ב-Game Boy וב-NES בו-זמנית לפני יותר מ-30 שנה.

במשחק זה שחקנים צריכים לעזור לדוקטור מריו להרוג את כל הווירוסים בצנצנת שלו על ידי הטלת כדורים צבעוניים עליהם, ובאמצעות התאמת צבעים שיעזרו להם להעלים אותם.

Mario Golf

Mario Golf שוחרר בשנת 1999, כמה חודשים לאחר משחק Nintendo 64 באותו השם, והיה משחק הכף היד הראשון של Mario Golf שפותח על ידי Camelot Software Planning.

גרסה זו כוללת מצב סיפור ייחודי, שהוא הרפתקת "RPG-לייט" שבה אתה בוחר אחד מארבעה בני אדם אחרים – קיד, שרי, ג'ו או אזליה – ולוקח אותם דרך סדרה של טורנירים, ומעלה את הסטטיסטיקה שלהם לאורך זמן.

Mario Tennis

אחרון חביב, הוא המשחק הצעיר שבשלישייה, Mario Tennis ששוחרר בשנת 2001 והציע סט תכונות דומה ל-Mario Golf. המשחק מכיל מצב Mario Tour, וגם מצב סיפור שבו אתה בוחר בין אלכס ונינה ועוזר להם לעלות בסולם הדרגות באקדמיה המלכותית.

משחקי Game Boy ו- Game Boy Color זמינים כחלק מהמנוי הסטנדרטי של Switch Online, שעולה 4 דולר לחודש / 8 דולר לשלושה חודשים, ו-20 דולר חברות לשנה.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות