פרסומת

משחק הויקינגים Valheim בדרך לאקסבוקס

כשנה לאחר השקתו של משחק ההישרדות הויקינגי, שחקני אקסבוקס יכולים להתחיל לספור את הימים לאחור

במהלך המצגת המורחבת של מיקרוסופט (Xbox Games Showcase Extended), קיבלנו חדשות ש-S.T.A.L.K.E.R. 2 נדחה לשנה הבאה אבל היו גם חדשות טובות: Coffee Stain ו-Iron Gate הכריזו שמשחק ההישרדות הויקינגי "Valheim" יגיע ל-Xbox One ול-Xbox Series X/S באביב 2023. הוא יגיע גם ל-Xbox Game Pass וגם לקטלוג PC Game Pass של Xbox, לצד השקה ב-Microsoft Store בסתיו הקרוב.

המפתחים Piktiv ו-Fishlabs יובילו את הפיתוח של מהדורת Microsoft Store ו-Xbox 2023 הקרובה, מה שיאפשר ל-Iron Gate להמשיך בפיתוח חווית הליבה של Valheim והתוכן הקרוב שלו.

"אנו שמחים מאוד לראות את העולם של ולהיים והקהילה המדהימה שלנו נפתחים בפני אנשים נוספים, ולתת ל-PC Vikings שלנו לחבור לאחים ואחיות מגן הקונסולות שלהם בעתיד הקרוב", אמר הנריק טורנקוויסט, מייסד שותף של שער הברזל.

כל זה לא היה אפשרי ללא הצוותים המדהימים ב-Piktiv ו-Fishlabs שממשיכים לעבוד ללא לאות על יציאות Microsoft Store ו-Xbox, מה שמאפשר לנו להתמקד בעדכון Mistlands ובמסע המרגש שלנו דרך Early Access.

וולהאלה (Assassin's Creed Valhalla) זו לא ההצלחה היחידה של משחק ויקיגים. מאז השקתו של Valheim בפברואר 2021 ב-Early Access דרך סטים, המשחק מכר 10 מיליון ורשם פיק של 502,000 שחקנים.

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפה בכל התגובות