פרסומת

עוד קונסולה של הדור הבא? Xbox Series V דלפה לרשת

דיווח חדש טוען כי למיקרוסופט יש עוד קונסולה בשרוול: Xbox Series V, שתהווה קונסולת ביניים בין Xbox Series S לבין Xbox Series X


 

שמועות על קונסולת Xbox שלישית מהדור הבא צצו ברשת, והן מצביעות על גרסה דיגיטלית לחלוטין של ה- Xbox Series X. נראה שתמונות ששותפו אמש מציגות את ה- Xbox Series V (שם הקוד Edinburgh), נקודת האמצע בין שתי הגרסאות שהוכרזו כרגע.

משתמש הטוויטר Idle Sloth, שיתף תמונת מסך המציגה את סדרה V לכאורה בין סדרת X ו- Xbox Series S. התמונה המצורפת מציעה גם כי ה- V יהיה דיגיטלי לחלוטין, מכיוון שאין שום סימן לכונן הדיסק המהווה חלק מהעלות המשמעותית של הסדרה X.

ההבדל Xbox Series V לבין גרסת ה-S יהיה ככל הנראה מהפרט הטכני, שיהיה זהה לקונסולת ה-Xbox Series X, רק ללא הכונן.

בשבוע החולף חברת מיקרוסופט חשפה רשמית 2 קונסולות של הדור הבא, מחיר ומועד השקה של Xbox Series S וקונסולת הדגל Xbox Series X. באמצעות ציוץ בטוויטר היא אישרה את קיומה של קונסולת ה-Xbox Series S במחיר של 300 דולר, וקינחה באישור מחיר ה-Xbox Series X שתעלה 500 דולר ותושק ברחבי העולם לצד ה-Series S החל מה-10 בנובמבר.

Xbox Series V, אם היא אכן קימת, צפויה להיות חלשה מה- Series X אך חזקה מה- Series S, ותנסה ככל הנראה להיות מתחרה ראויה יותר ל-PS5 Digital. בהנחה שהשמועה נכונה ובהתייחס למחירים שפרסמה מיקרוסופט, קונסולה אמצעית שכזאת עשויה לקבל תג מחיר אמצעי גם כן- 399 דולר.

יש כמובן לקחת בחשבון שמדובר בשמועה בלבד, ולא צריך יותר מפוטושופ בכדי לייצר אותה, אז עד שאין אישור רשמי ממיקרוסופט על קונסולה שלישית לדור הבא, התייחסו אל הכתבה הזו כאל שמועה בלבד.

לקריאה נוספת:


 

כתבות נוספות

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפה בכל התגובות