הבוס הגדול של חטיבת האקסבוקס מודה לקהילת הגיימרים בעולם (Xbox) על התמיכה בפלטפורמת המחשב האישי. “יש לנו עוד עבודה”

ראש חטיבת ה- Xbox של מיקרוסופט, פיל ספנסר, העביר בסופשבוע האחרון מסר חשוב באמצעות ציוץ בטוויטר הנוגעת לשחקני המחשב. ספנסר הסב את תשובת ליבם של מיליוני עוקביו כדי להודות לקהילת האקסבוקס על התמיכה “הבאמת נהדרת” שלה במחשב האישי (PC), תוך שילוב של Xbox Game Pass ו- Steam באותה קטגוריה.

בהודעתו, ספנסר הודה כי לצוות יש עוד עבודה לעשות בנוגע למחשב האישי והוא הודה כי בעבר הספקנות כלפי התמיכה של מיקרוסופט הייתה מוצדקת. בנוסף, ספנסר ציין כי המותג זכה להצלחה רבה בפלטפורמה לאחרונה:

I wanted to thank the community for the support on PC. We made statements like this a few times over the years and the skeptical responses were earned. More work to do but the support we are seeing through @XboxGamePassPC and @Steam team right now is really great, thanks. https://t.co/MQKdShv7MK

לאחרונה, אנחנו נתקלים בהכרזה או השקה של משחקי אקסבוקס שמוכרזים וזוכים להשקה גם למחשב (Windows 10), מה שבעבר, היה אירוע נדיר. ההודעה הזו של ספסנסר מגיעה בתקופה טובה מאוד למיקרוסופט. משחקים שהיא מפתחת, אותם תוכלו למצוא בחנות ה- Windows 10 שלה והתרחבות גם לחנות המשחקים סטים, מניבים לה הצלחות שהיא לא זוכרת.

בסטים תוכלו למצוא בראש מצעד המכירות כמה מהמשחקים של אולפני Xbox Game ומול מתמודדים חזקים מאוד בדירוג המוכרים העולמיים. ההצלחות האחרונות כוללות את משחק ההישרדות Grounded, סימולטור הטיסה של מיקרוסופט-Microsoft Flight Simulator, האוסף Halo: The Master Chief Collection וגם  Sea of Thieves.