עצומה חדשה ברשת קוראת לאקטיוויז’ן להביא את Call of Duty: Modern Warfare 2 לקונסולות החדשות בגרסה מחודשת

אין כמעט גיימר חובב משחקי יריות מגוף ראשון שלא מכיר את סדרת קול אוף דיוטי, ואם כבר מכיר וחווה את כולם, יודע מדוע המשחק MW2 נחשב עד היום, חמש שנים ויותר, לאחד המשחקים הטובים שידעה הסדרה.

בחור אוסטרלי החליט להעלות לרשת עצומה הקוראת לחברת אקטיויז’ן, מפיצת הסדרה, להביא את המשחק הנ”ל בגרסה מחודשת לקונסולות החדשות, XOne ו PS4. לטענתו, כל מי שהוא מכיר אומר ש Modern Warfare 2 היה אחד המשחקים הטובים בסדרה.

משחק מהנה וכיפי ושבאמת נותן לך תחושה נוסטלגית. הרובים, המפות, הקילסטריקים היו פשוט מדהימים.

cod_mw_2

למרות שהמשחק עדיין שחיק בפלטפורמות הקודמות, וגם ב PC, לטענתו MW2 כרגע לPS3 ו-360 Xbox פשוט מוצף בהאקרים. הוא חותם בכך שאם זה יקרה, זה יגרום אושר להרבה אנשים. כרגע מספר המשתתפים בעצומה עומד על 66K וצפוי לעלות, אתם מוזמנים כמובן להצביע:

הצביעו כאן

 מאז ימי MW2, הסדרה עדיין מחפשת כיוון, אולי כי מדובר במשחק COD האחרון שיצרו מייסדיה של חברת אינפיניטי וורד המקורית, היוצרים למעשה של הסדרה כולה.

הם עזבו ופיתחו משחק אחר (Titanfall), והסדרה העניקה למעריציה כמה כותרים לא יציבים כשהאחרון של IW היה Ghosts, והנוכחי הוא AW, ששינה את מכניקת הליבה של המשחקיות, ופותח על-ידי חברת סלאדג’האמר, שבזמנו עזרה ל IW המפורקת לפתח את MW3.

בינינו, אני בעיקר מחכה לחודש מאי לגלות איזה שפן מחביאה חברת טריארק בכובע.