אתר הטריילרים המפורסם Game Trailers פרסם את מצעד השלטים הטובים ביותר בכל הזמנים. שלטי נינטנדו מככבים ברשימה אך המנצח הגדול שייך לדור החדש, הינה הרשימה ומה שאני חושבים עליה:

10. Wii U GamePad
מצויד במצלמה קדמית, מסך מגע ולחצני קלט מוכרים שלט ה  Wii U הקלאסי פותח את הרשימה

9. Wii U Pro Controller
למרות שהוא משתמש בכפתורים הישנים שכבר הכרנו, הצורה שלו והמיקום של הכפתורים יוצר הרגשה נוחה ביד. הוא יותר נוח לשימוש מהGAMEPAD אך לא הביא שום דבר חדש לשולחן.

8. Nintendo Gamecube Controller
אחד השלטים האייקונים ביותר של נינטנדו ולו רק בגלל הצורה המעניינת לעין. אותה צורה מאפשרת אחיזה טבעית ליד ולאצבעות  יחד עם משטח לא חלק לבהונות על מנת שלא יעזבו את השלט לעולם/על מנת שלא יפלו מן השלט.

7. Nintendo 64 Controller
השלט היחיד שאיתו אפשר לשחק סופר מריו בחוויה המלאה. הוא נועד להיות מוחזק בכמה פוזיציות שונות שכל אחת מתאימה למשחק שלה. האהובה עלי היא כמו אקדח, עם הלחצן האחורי כהדק.

6. NES Controller
הדור שלישי של המשחקים ראה הרבה שינויים ואחד מהם היה השלט של הNES , כאב תפוס
הוא הסמל לשלטים של הדורות הבאים.

Top-Ten-Video-Game-Controllers

5. Wii Remote Plus
השלט המוכר ביותר של . WII    הוא קסם לרבים כיוון שהוא נוח, פשוט לשימוש ולשם שינוי נראה כמו שלט. כשנחשף עלו תגובות רבות על השלט הלא רגיל, אך מהרגע שהחזקת בו פעולות כמו הנפת כדור באולינג או חיתוך עם חרב הפכו לטבעיות, גם לאלו שאינם גיימרים

4. Dualshock 2
עם לחצני מגע רגישים ללחץ, אחיזה נוחה יותר לידיים ומספר אין סופי של צבעים השלט של הPlayStation 2 והוא השלט השני והמוצלח מקודמו שמשתמש בTumbSticks.

3. Xbox 360 Controller
שדרוגו של   Controller S. למרות העיצוב המאיים למראה השלט הוא נוח למגע והמגעים שלו יושבים בצורה שמרגישה לך נכונה יותר מכל השלטים לפניו.  בעיני רבים הוא נחשב לשלט הטוב ביותר וזה לא פלא שהוא המשומש ביותר כשלט למחשב.

2. Super Nintendo Controller
השלט שהתחיל את הכול. הSNC הוא השלט הראשון שבצד אחד מקשי תזוזה ובשני ארבעה לחצנים, מאז כל שאר השלטים חוזרים על אותה התבנית המוצלחת.

1. Dualshock 4
השלט החדש ביותר מסדרת Dualshock. בעל מסך מגע שמחליף את לחצן הSTART  שקיים מאז הNES , אור המגיב למצב הדמות שלך במשחק, ושיפור משמעותי לTumbSticks שלו אשר נמצאים במרחק על מנת שלא יתנגשו ובעלי משטח מחוספס שלא מאפשר החלקה של האצבע (שנינטנדו עלו עליו קצת קודם). עם זאת הוא השלט המרשים ביותר עד כה והוא משתמש בכל התכונות הטובות של קודמיו על מנת להגיע למקום הראשון ברשימה.

DualShock-4-preview

זו הייתה רשימת השלטים הטובים ביותר על פי האתר Game Trailers. זו כמובן רק דעה של האנשים ב GT, ולכל אחד יש את השלט החביב עליו שהוא לא יכול להוריד מהידיים. מה הבחירה שלכם?

מקור: Game Trailers