סטארפילד הוא ההשקה הגדולה ביותר של בת'סדה בכל הזמנים

פרסומת

סטארפילד (Starfield), המשחק של באת'סדה (Bethesda) הוא סיפור הצלחה ענק עם מספרים מרשימים, אבל יש כוכבית

[עדכון] באת'סדה עדכנה בטוויטר הרשמי שלה שתוך שבועיים המשחק רשם מספר שיא של 10 מיליון שחקנים!

הכתבה המקורית:

לפני מספר שעות צייצה חברת Bethesda בטוויטר (X, למתעקשים) שסטארפילד הפך רשמית להשקה הגדולה ביותר של החברה בכל הזמנים, עם לא פחות משישה מיליון שחקנים רשומים. החדשות הללו באות אחרי שמנכ"ל מיקרוסופט גיימינג, פיל ספנסר, חשף שסטארפילד שבר עוד שיא של החברה ען למעלה ממיליון שחקנים במקביל.

כמובן, שצריך לקחת בחשבון שסטארפילד נכנס היישר לספריית ה- Game Pass של מיקרוסופט, כך שלכל מי שמנוי לשירות, היתה גישה אליו "בחינם". די ברור גם שהזמינות של Starfield ב-Game Pass משפיעה על שיא השחקנים במקביל גם בחנות Steam, שעומד כרגע בסביבות 270K, בעוד The Elder Scrolls V: Skyrim הגיע לשיא של 287K ו-Fallout 4 ב-472K.

ייתכן שיא חדש שעשוי להגיע בסוף השבוע הנוכחי, בגלל שזה הזמן בו לגיימרים יש הרבה יותר זמן פנוי, מה שיאפשר למשחק האחרון של Bethesda להתגבר אולי על Skyrim.

המשחק סטארפילד (Starfield) שוחרר רשמית ב-8 בספטמבר לקונסולה של אקסבוקס הנוכחית וגם למחשב האישי. הביקורות למשחק היו מצוינות, עם ממוצע ציונים הנושק ל-90. מה שהעיב על כך הוא העובדה שחלק מהאתרים הגדולים בעולם (גיימספוט, פיסי גיימר ו-IGN) העניקו למשחק ציונים נמוכים באופן יחסי.

כתבות נוספות

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפה בכל התגובות