סדרת מכשירי סמסונג גלקסי S23 מגיעה לפורטנייט

פרסומת

במקום לגשת לחנות הקרובה אליכם של סמסונג, ולבחון את מכשירי ה-S23 החדשים, תוכלו לעשות זאת בבית, במשחק פורטנייט

אנחנו כבר יודעים שחברת סוני ויצרנית לגו נכנסו להשקעה של מיליארדים במשחק הבאטל רויאל הפופולארי. כעת, סמסונג הכריזה על שותפות עם המשחק הפופולרי פורטנייט (Fortnite), והביאה את ספינות הדגל של ה-Galaxy S23 למטאוורס (metaverse). החברה מציגה חנות Samsung SmartCity ב"אי סמסונג" (Samsung Island) שבה שחקנים יכולים ליצור אינטראקציה עם מכשירים שונים, כולל הסמארטפונים עצמם.

ניתן לגשת למפת השמות באמצעות הקוד 8526-6648-9508, ותוכלו ליצור אינטראקציה עם מכשירים בתוך המשחק ולשחק Fun Game Quest, שהוא סוג של משחק מחבואים. בכל סיבוב, עליכם למצוא מכשירי Galaxy S23 על פני המפה ולאחר מכן לשמור אותם. ארתור וונג, מנהל שיווק בסמסונג אמריקה הלטינית, אמר כי:

ערוצי התקשורת במטא-וורס חייבים להתעדכן כל הזמן, והשותפות עם Fortnite מאפשרת לחברה להתחבר במהירות רבה, בהודעות, במוצרים ובאנשים, עם רמה גבוהה של טְבִילָה.

משתמשים יכולים לראות עוד עם פונקציית זום, ויש גם כפתור Nightography המאפשר לשחקנים לראות בחושך. יש גם כפתור נוקס (Knox), מה ש"מדגיש מימד נוסף של המערכת האקולוגית של הגלקסי", נכתב בהודעה לעיתונות.

רק קחו בחשבון שמדובר באינטראקציה בתוך המשחק עם המכשירים, כך שאם אתם מעוניינים ב-Galaxy S23, Galaxy S23+ או Galaxy S23 Ultra בעולם האמיתי, תצטרכו באמת לגשת לחנות או להזמין אונליין.

מקור: sammobile

כתבות נוספות

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפה בכל התגובות