צפו בטריילר הסינמטי של Forspoken

פרסומת

לקראת שחרורו של המשחק הגדול הבא מבית סקוואר-אניקס, אנחנו מקבלים טריילר חדש

Square Enix פרסמה טריילר חדש למשחק שנחשף לראשונה ב-State Of Play של סוני ויגיע לקונסולת ה-PS5, וגם לשחקני המחשב, Forspoken. הכותר יוצא מאוחר יותר החודש, כך שזה הזמן לשחרר באיחור אופנתי, טריילר סינמטי.

הטריילר חושף בפנינו מעבר בין עיר הולדתה של הגיבורה שלנו, פריי הולנד, המועברת באופן מסתורי מניו יורק אל הנופים היפים אך האכזריים של אתיה (Athia).

https://www.youtube.com/watch?v=N6goMdDb4UQ

Forspoken פותח על ידי חברת Luminous Productions (שחתומה על Final Fantasy XV מ-2016) והוא מוגדר כמשחק אקשן עם אלמנטים של משחק תפקידים בעולם פתוח. עולם המשחק שיתרחש בעיקרו באתיה, נמצא תחת השלטון הרודני של הטנטות (Tantas), שהן טנטה סילה (ג'נינה גאבנקר) וטנטה פראב (פוליאנה מקינטוש).דמויות אחרות כוללות את צמידו החשיבתי של פריי (ג'ונתן קייק), הארכיונאי ג'והדי (קיאלה סטל), ואודן (מוניקה ברברו).

לפי הבמאי Takeshi Aramaki, המשחק יתמקד במהירות של חציית עולם המשחק ב"אופן זורם". Square Enix תיארה את המשחק כ"הרפתקה מונעת עלילה". הדמות תתקיים בפורמט של משחק עולם פתוח שבו שחקנים יוכלו לנסוע לכל מקום ובכל זמן.

לדמות השחקן, פריי, יש גישה למגוון לחשים קסומים. לאחר כל מפגש קרב, השחקן יזכה בנקודות ניסיון. ניתן לשדרג את הגלימה של פריי על מנת לשפר את יעילות הלחימה והסטטיסטיקה שלה, בעוד מריחת לק פותחת יכולות מיוחדות.

אם זה לא מספיק, השחקן יכול גם ליצור פריטים חדשים, או לנוח במקום בטוח כדי לשחזר את מד הבריאות. יש גם השפעות מזג אוויר במשחק, למשל, בזמן שהשחקן חוקר את עולם המשחק, הוא עלול להיתקל ב"סופת שבירה", תרחיש הדומה למצב של עדר בו גלים של מפלצות תוקפים את פריי. הסערה תסתיים עם הופעתה של דמות בוס.

Forspoken יגיע ל-PS5 ול-PC ׁ(דרך החנות סטים) ב-24 בינואר 2023.

כתבות נוספות

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפה בכל התגובות