קונאמי משחררת בחינם גרסת לייט של המשחק פרו אבולושן, עם כותר חדש בשם eFootball PES 2020 עבור ה-PlayStation 4, Xbox One וגם למחשב האישי

כמו בשנה שעברה, עת שחררה את PES 2019 Lite, גם השנה משחררת קונאמי גרסת לייט בחינם למשחק הכדורגל שלה, eFootball PES 2020. יש המתרצים את השחרור החינמי בתחרות הקשה עם FIFA 2020, אך אותנו זה בהחלט מתגמל.

בנו את קבוצת החלומות שלכם ב- myClub, או תימכו בצד האהוב עליך במצב ה- Matchday החדש. קחו את המושכות של קבוצות שונות במשחקים מקומיים וקואופ-אופ, או לטשו את הכישורים שלך במצב אימונים והפכו לאגדת כדורגל בליגת eFootball.

ב- PES 2020 בהמלצתם של חוות דעת מומחים בכל מקום אפשרי מובטח שכל פעולה שנעשתה על המגרש עומדת בבחינתם של אוהדי הכדורגל המתוחכמים ביותר. צוות הפיתוח עבד בצמוד עם אנדרה אינייסטה כדי לתרגם את יכולתו המולדת לקרוא את המרחב סביבו ולחלוק דרך הסדקים הזעירים ביותר של קו הגנה בלתי ניתן להפרה. בנוסף, הושקע רבות בפיתוח טכניקת כדרור דינאמית חדשה, טכניקות טאץ’ בכדור חדשות, המאפשרות לכם לקחת פיקוד על הכדור באופן שמתאים לסגנון המשחק האישי שלך.

להורדת המשחק eFootball PES 2020:

להורדה ל-PS4 להורדה ל-XBOX ONE להורדה למחשב – PC

 

eFootball PES 2020 שוחרר ב-10 בספטמבר, 2019 עבור ה-PlayStation 4, Xbox One וגם למחשב האישי, דרך סטים. בנוסף, המשחק זמין להורדה גם לאייפון (iOS) וגם לאנדרואיד.