פרסומת

עדכון חדש ל-GTA Online מאפשר לכם לעמוד בראש ארגון פשע

gta_vip_1

עדכון חדש ל-GTA Online מוסיף המון תוכן חדש, שיאשפר להמון שחקני GTA להגשים חלום ולעמוד בראש ארגון פשע (לארבע שעות).

עדכון חדש שיצא אמש ל-GTA Online מוסיף פיצ'ר מרכזי למשחק, שיאפשר לשחקנים להיות הבוסים בארגון פשע רציני לכמה שעות. איך זה עובד? כדי להיות הבוס, השחקן צריך כמליון דולר בחשבון הבנק שלו, לאחר מכן הוא יכול להכנס לסטטוס הבוס לארבע שעות ולשכור מאבטחים אישיים (גם הם, שחקנים אמיתיים) במחיר סמלי של 5,000 דולר לרבע שעה (שזה לא המון). על שומרי הראש להצמד לבוס ולחסל כל העומד בדרכו, בנוסף, כל דולר שירוויחו שומרי הראש מפעילויות אחרות יעבור אל הבוס.

gta_vip_2

כדי להיות שומר ראש, מה שצריך לעשות זה להגיע ל-Interaction menu ותחת האופציה SecuroServ לשנות ל-"Looking for work". אפשר להפעיל את זה גם דרך האפליקציה בפלאפון שמחליפה את זו הזמנית של המוסך Benny's.

אחד הדברים היותר מעניינים שהעדכון הוסיף זו האופציה לקנות יאכטה ענקית. היאכטה לא נחשבת כנכס ולכן אפשר לקנות חמישה נכסים (בית/מוסך לצד יאכטה). היאכטה הזולה ביותר עולה כ-6 מליון דולר והיקרה ביותר כ-8 מליון דולר, כשהקוסטומיזציה תעלה ממש לא קצת גם כן. על היאכטה תוכלו למצוא מנחת מסוקים, מערכת הגנה מתקדמת נגד כל כלי רכב או אדם שלא רצוי על הסיפון, ולרשימת אנשי הקשר יכנס הקפטן שיספק לכם כל מטוס, סירה או מכונית שברשותכם לכל מקום על המפה. (מקום הגיוני, כמובן).

העדכון זמין עכשיו ובחינם ל-GTA Online ב-PS4, PC ול-Xbox One. 

[divider]

כתבות נוספות

מערכת התגובות
התראה
2 תגובות
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפה בכל התגובות

מתי העדכון יצא לxbox 360??

"היאכטה לא נחשבת כנכס ולכן אפשר לקנות חמישה נכסים (בית/מוסך לצד יאכטה)."
???