הכותר החדש בסדרת משחקי האימה Amnesia שוחרר. מה חושבים עליו המבקרים?

משחק האימה הישרדות שממשיך את הכותר Amnesia: The Dark Descen, ומפותח הפעם על ידי חברת  The Chinese Room שוחרר היום ולמרות שהביקורות מעורבות, אין לכם מה לדאוג כי אתם הולכים לפחד לשחק בו בחדר חשוך עם אוזניות, ולחובבי ז’אנר האימה, לא צריך יותר מזה. בעוד ש Amnesia: A Machine for Pigs מתרחש באותו היקום של המשחק הקודם, הוא כולל דמויות חדשות לגמרי ועידן אחר- לונדון 1899. רוב הביקורות משבחות את העלילה, או את התסריט של המשחק ומשוות אותו ליצירה ספרותית. מבקרים אחרים שלא התרשמו מהמשחק, טוענים שהפחד היה בחזקת נעדר.

ציונים amnesia-a-machine-for-pigs

ז’אנר: אימה/הישרדות
חברת הפצה: Frictional Games
חברת פיתוח: The Chinese Room
פלטפורמות משחק: PC, Mac, Linux
תאריך יציאה: 10.09.2013

האתר Splitkick העניק למשחק ציון מושלם 10/10 והמלצה חמה לחובבי הז’אנר:

לחובבי הז’אנר, לא תקבלו יותר טוב מזה. תתכוננו להתפתל מתחת לעור שלכם, כי מדובר בחוויה שקשה למצוא ואפילו אחרי שסיימתי את המשחק, אני מרגיש שאני רוצה לשחק בו שוב כדי להבין טוב יותר את הפרטים הקטנים שאולי החמצתי.

בגיימספוט התרשמו מהתסריט המבריק ומעומק המשחק והעניקו לו את הציון 80 :

זוהי הרפתקה מרתקת, אבל יש משהו מטריד בנגיעה בנושאים המדכאים של העולם האמיתי. ובכל זאת, זה מוסיף למשחק עומק ומשקל ספרותי שמרומם אותו הרבה מעל ז’אנר האימה באופן כללי, במיוחד במשחק שמגיע בלי הרבה יומרה ועם עלילה על רוצח בדמות איש-חזיר

בגיימס-רדאר לעומת זאת, לא התרשמו במיוחד והמבקר תוהה אם הרגיש מפוחד במהלך המשחק, ציון 2.5/5 , הציון הנמוך ביותר:

Amnesia: A Machine for Pigs מסלק חלק מטקטיקות ההפחדה וזה לא מפחיד ולא בלתי נשכח כמו הראשון. מאחר והחושך הוא לא בעיה יותר והאיומים שלך הם כמעט אפסיים, אתה עשוי לתהות אם יש משהו לפחד כלל.

Amnesia The Dark Descent סיקור

להלן כל הביקורות למשחק Amnesia: A Machine for Pigs

Amnesia: A Machine for Pigs שוחרר היום 10/9 למחשב האישי וזמין לרכישה דרך סטים ב-20$