אקטיויז’ן מאשרת שקול אוף דיוטי הבא יחזור לשורשים וללחימה המסורתית בחסות סלאדג’האמר גיימס. תם עידן החלל העתידני? כן.

זה לא יפתיע אף אחד שמשחק חדש (מספר 14) בסדרת קול אוף דיוטי יגיע בסוף השנה הנוכחית, גם אם ברקע מודה אקטיויז’ן שהמכירות של הכותר האחרון בסדרה מעט חלשות מהצפוי, Call of Duty: Infinite Warfare עדיין המשחק הנמכר ביותר לשנת 2016.

חוזרים לשורשים

במהלך שיחת ועידה עם המשקיעים בנוגע לדו”ח הרבעוני של אקטיויז’ן, הודיעה החברה כי המשחק הבא בסדרה מפותח כצפוי על ידי חברת “Sledgehammer Games”, שיהווה את המשחק המלא השני בסדרה שמפתחת החברה, אחרי COD: AW. בנוסף, חשפה אקטיויז’ן או יותר נכון רמזה בצורה עבה לגבי הכיוון אליו ילך המשחק הבא בסדרה:

בשנת 2017, Call of Duty חוזרת אל השורשים שלה, והלחימה המסורתית תהיה שוב במרכז הבמה. זה מה שהקהילה המסורה שלנו של Call of Duty רוצה.

זה אומר שהחברה זונחת את הכיוון העתידני של המשחקים האחרונים וחוזרת ל”Boots on the Ground”, כלומר, לוחמה מודרנית (בדומה לחידוש האחרון והפופולרי) או אולי לוחמה היסטורית, בדומה למהלך שעשתה EA עם באטלפילד 1.

תגובת ראשי SHG להודעה:

למרות השמועות שצצו לאחרונה על כותר חדש בשם “Call of Duty: Stronghold”, אין כרגע שום סימוכין על כך, אך באופן מסורתי כמדי שנה, חושפת אקטיויז’ן את שם המשחק בחודש אפריל, תחילת מאי אז כולנו נדע בעוד חודשיים איך ייקרא.

אז מה אתם אומרים? MW4 מתממש ובא?