פרסומת

רובים ושעשועים: הטריילר החדש למשחק Evil West נראה כמו כיף אדיר

מערב פרוע עתידני עם מערכת קרב בסגנון גאד אוף וור? קנינו. נחשף סרטון גיימפליי חדש למשחק היריות שהשאיר לנו טעם של עוד

אם נמאס לכם ממשחקי עולם פתוח עתירי תקציב, ובא לך פשוט לשחק בשביל הכיף, נראה שמשחק היריות Evil West יכול להיות הפתרון המושלם. איוול ווסט הוא משחק יריות/פעולה ליניארי מגוף שלישי מבית Focus Entertainment (שיצרו את Shadow Warrior).

"המערב המרושע", צמד מילים שנשמע כמו תרגום נפשע, מתרחש בגרסה חלופית של המערב הפרוע, כך שהוא יכול להצדיק דברים כמו כפפות חשמליות וכלי נשק מתקדמים אחרים.

מבנה המשחק נראה ארקידי למדי, עם זירות קרב מוגבלות ונקודות מעבר ברורות. עם זאת, תפריטי ההטבות והשדרוגים הקרביים – שאכן מופיעים בסרטון, נראים כמו הבטחה גדולה. צפו בסרטון גיימפליי באורך 10 דקות שהשאיר לנו טעם של עוד:

הסרטון לוקח אותנו דרך מספר לוקיישנים שונים, כולל עיירה קלאסית ומוכה היישר מתקופת המערבונים ודרך יער חשוך. נראה כי יש מגוון רחב של כלי נשק, וגם אפשרויות ללחימה ללא נשק. ראינו גם כמה מהלכי סיום מהנים במיוחד וקיבלנו אף הצצה מהירה למערכת השדרוג המובנית בתפריט.

כמובן שמשחק כזה לא יהיה שלם בלי קרב בוסים, והסרטון מציג מפגש אחד כזה. מערכת הלחימה די מזכירה את זו ב-God of War, מלבד כמובן החלפת ה-Leviathan Axe בנשק חם. המשחק צפוי לצאת ב-20 בספטמבר 2022.

עם חודש ספטמבר שנראה להיות שקט במקצת עבור מהדורות PS5, PS4, Evil West עשוי להיות אחד שעיפרון עבור רשימת המשאלות שלך. זה אומר ומראה את כל הדברים הזכויות לקראת ההשקה, לכל הפחות.

Evil West יוצא ב-20 בספטמבר למחשב האישי, PS4, PS5, Xbox One ו-Xbox Series X/S.

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפה בכל התגובות