שם הקוד למשחק קול אוף דיוטי הבא הוא ככל הנראה The Red Door. פרטים חדשים על “Call of Duty: Black Ops Cold War” דלפו לרשת

משחק יריות בגוף ראשון (FPS) מסתורי מבית אקטיביז’ן, נחת בטעות בחנות של מיקרוסופט (Microsoft Store) וזכה לדירוג M בחנות. מעיון בפרטים שדלפו, ומעצם העובדה שאף אחד לא מכיר את המשחק, כי הוא לא הוכרז או הוזכר ברשת, מדובר ככל הנראה במשחק קול אוף דיוטי הבא. בחודש שעבר הופיע בדאטה בייס של החנות של סוני פרויקט בשם “הדלת האדומה”, עם הכיתוב COD2020INTALPHA1 (ב-ContentID) ומידע על העדכונים בו עד כה.

“הדלת האדומה” (The Red Door) הוא עשוי להיות שם הקוד שאקטיביז’ן עושה בו שימוש, לפני ההכרזה הרשמית. זה תיאור המשחק הראשוני:

יש יותר מאמת אחת. אם אתה הולך לחפש תשובות, היה מוכן לפקפק בכל דבר וקבל ששום דבר לא יהיה אותו דבר. הדלת האדומה מחכה, האם אתה מעז לעבור דרכה?

 

כך נראה “הדלת האדומה” בחנות של מייקרוספט

עוד ניתן לראשות כי המשחק “הדלת האדומה” שוקל 81.65 ג’יגה והוא מיועד לקונסולת ה-Xbox One, אין תאריך שחרור.

חברת אקטיביז’ן עדיין לא הכריזה על המשחק הבא בסדרת קול אוף דיוטי. אבל, אנחנו יודעים שחברת טרייארק (Treyarch) היא זו שמפתחת אותו. על פי שמועות רבות שרצות ברשת והדלפות של יוטיוברים שהתנסו במשחק בשלב האלפא שלו, המשחק הבא יתרחש בעידן המלחמה הקרה והוא ייקרא- “Call of Duty: Black Ops Cold War”.

ההצלחה של בלאק אופס 4, שהיה הראשון שהביא את מוד הבאטל רויאל, Blackout, לסדרה, סלל את הדרך גם להצלחה ענקית של WarZone. וורזון ימשיך לקבל עדכונים גם במשחק הבא בסדרה, ורוב הסיכויים שמפה חדשה תושק בד בבד עם השקת המשחק הבא.