הוכרזה קונסולת משחקים חדשה בשם Mad Box

שיתוף


מפתחת משחק המירוצים Project CARS, הכריזה על קונסולת משחקים חדשה בשם Mad Box, השקה ב-2022.

חברת Slightly Mad Studios, שידועה בעיקר בזכות משחק המירוצים הפופולרי שלה Project CARS, הכריזה במפתיע על קונסולת משחקים חדשה בשם Mad Box. הקונסולה, שלטענת החברה תהיה החזרה בעולם, צפויה להגיע למדף החנויות ב-2022, והחברה סיפקה עיצוב הראשוני של הקונסולה, מדובר בהדמיה.

למרות שבשלב זה המפרט הטכני של הקונסולה עדיין לא ידוע, איאן בל, מנכ”ל חברת Slightly Mad Studios, נידב לתקשורת מעט פרטים מעניינים אודות הקונסולה: ה-Mad Box, תתמוך במשחקים ברזולוציית 4K, כמו גם במציאות מדומה בקצב רענון של 90 פריימים לשנייה, ותתחרה ישירות בסוני ומיקרוסופט . לטענת החברה, הקונסולה תשתווה למחשבי גיימינג חזקים וכאמור תהיה הקונסולה החזקה ביותר בעולם.

לטובת המפתחים, החברה תשחרר מנוע משחקים בחינם, עליו יהיה ניתן לפתח משחקים יעודיים עבור הקונסולה.


אחד המאפיינים היותר מעניינים של הקונסולה הוא שה-Mad Box תוכל לתקשר עם מכשירי Mad Box בסביבתה ללא חיבור חוטי. זה אומר שאם תניחו כמה מכשירים בקרבת מקום, זה לצד זה, הם יוכלו לזהות האחד את השני. מאחר ולמכשיר קיימת ידית נשיאה בחלקו העליון, כנראה שהחברה בונה עם מפגשי גיימינג חברתיים בעתיד, פארטי גיימינג.


הוסף תגובה...
Disqus Comments Loading...
פורסם על-ידי
מערכת GamePro

אתר גיימפרו ישראל משתמש בקבצי עוגיות (cookies) על מנת לשפר את הגלישה וחוויית השימוש שלכם. עצם שימושכם באתר מאשר כי אתם מסכימים לכך.