המשחקים של השבוע #73: 17 בספטמבר – 23 בספטמבר

פרסומת

הפינה השבועית שלנו חוזרת מפגרה קצרה ולקראת החגים מתחילים לחמם מנועים עם מירוצים, מכות, אקשן והרפתקאות. מה מצפה לנו השבוע?

אצלנו בישראל, החגים מתקרבים בצעדי ענק וכבר לקראת סוף השבוע נכנסים לרצף החגים המסורתי שלנו. עונת החגים אצל האמריקאים ובשאר העולם תתחיל רק בעוד קצת יותר מחודש, ואנו מפויים לקבל הפצצה של כל הכותרים והמשחקים החזקים של השנה. עד אז, המפיצות שומרות על שקט יחסי ומשחררות מעט מאוד כותרים.

מלבד שני משחקי AAA שישוחררו השבוע, מגיע אלינו המשחק המאוד מסקרן ECHO שישוחרר ביום שני הקרוב (טריילר למעלה) . המשחק "אקו" יביא את סיפורה של נערה בשם אן שלאחר מאה שנים בקיפאון היא מגיעה ליעדה: ארמון שלקוח מהאגדות. כאן, באמצעות טכנולוגיות נשכחות, היא מקווה להחזיר חיים שאסור היה לה לאבד. אבל שום דבר לא הכין אותה למה שתעמוד מולו באולמות העתיקים.

עוד משחק מסקרן הוא Hardcore ZBoy, משחק אינדי בו אתם משחקים את הצד השני במשחקי הזומבים- אתם זומבי שבורח מבני האדם..

משחקי AAA של השבוע: משחק המירוצים Project CARS 2 שיגיע למחשב ולאקסבוקס. משחק המכות Marvel vs Capcom: Infinite שישוחרר ל-Xbox One, ל-PS4 ולמחשב, ומשחק הלגו הבא: The LEGO Ninjago Movie Video Game שמבוסס על הסרט הבא באותו שם.

כדאי לשים לב למשחק הקו-אופ/אונליין החינמי Raiders of the Broken Planet שישוחרר בסוף השבוע וגם למשחק The Solus Project שמגיע ל-PS4 אחרי ששוחרר ל-PC שנה שעברה: משחק יחיד מלווה בהרפתקה על כוכב מסתורי עם אלמנטים של הישרדות. להלן עיקר המשחקים שישוחררו השבוע:

יום ראשון (17 בספטמבר):

The Solus Project– ל-PS4.

Hexa Faction 2 – למחשב האישי

L.S.S – משחק אקשן/יריות למחשב האישי (גישה מוקדמת).

יום שני (18 בספטמבר):

יום רביעי (20 בספטמבר):

יום חמישי (21 בספטמבר):

  • Project CARS 2 – למחשב האישי ולקונסולת Xbox One.
  • Caveman Warriors – לקונסולת Xbox One.
  • AMBUSH tactics – למחשב האישי.
  • Revolve– לקונסולת Xbox One.

יום שישי (22 בספטמבר):


כתבות נוספות

מערכת התגובות
התראה
2 תגובות
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפה בכל התגובות

אני חושב שאין מה לכתוב על העובדה שמשחקים כמו hardcore zboy יוצאים.
אלו סתם asset flips עם תכנות לקוי שרואים בעין ישר שלא הושקע בהם מאמץ ושאף אדם המכבד את עצמו לא יירצה לשחק בהם ושאין להם גם לאיפה להתקדם.
אלו משחקים שבאיכותם אינם מתאימים אפילו לתחרות תכנות מהיר בכמה ימים.

אוהו!!! כבר כמעט התייאשתי ! תמשיכו בבקשה עם הפינה הזאת זה עושה לי סדר!!