.

נאמקו

חברת Bandai Namco Entertainment חשפה טריילר חדש של Dragon Ball Xenoverse 2, שישוחרר ב־28 באוקטובר לפלטפורמות Xbox One, PS4 ולמחשב האישי. אם תעשו ‘הזמנה מראש’, תזכו בשטיח מעופף כדי לרחף איתו במשחק:

ואיך אפשר בלי טריילר הסיפור של Tekken 7, שאולי כבר שוחרר לארקייד שנה שעברה, אבל יראה אור לפלטפורמות Xbox One, PS4 ולמחשב האישי שנה הבאה עם הרבה שינויים:

בנדאי גם הפתיעה אותנו עם שני משחקי אימה חדשים, שהראשון נקרא Get Even, משחק האימה יריות מגוף ראשון, שמפותח על ידי The Farm 51 ויראה אור באביב של שנה הבאה לפלטפורמות Xbox One, PS4 ולמחשב האישי. מוזמנים לצפות בטריילר החשיפה:

המשחק השני הוא Little Nightmares, משחק אימה פאזל שישוחרר גם הוא שנה הבאה באביב לפלטפורמות Xbox One, PS4 ולמחשב האישי. הנה לכם סרטון הדמו שנחשף במהלך Gamescom 2016:

מכאן ואילך, אלו פרסומים על חברות שבאו עם מעט חדשות מאשר אלו שכבר הראינו לכם למעלה, ולכן לכל חברה תהיה פסקת סגירה משלה מסוכמת עם כל המשחקים. אנחנו מתחילים עם בת’סדה, החברה המעולה שהגיעה ל־Gamescom 2016, אבל רק עם טעימה מ‏־Dishonored 2 ו־Prey החדש. במהלך האירוע, החברה חשפה שני סרטוני משחקיות, אחד קצר ואחד נוסף במהלך ראיון עם IGN. המשחק יראה אור ב־11 בנובמבר לפלטפורמות Xbox One, PS4 ולמחשב האישי:

סרטון חדש של Prey, שישוחרר בשנת 2017 לפלטפורמות Xbox One, PS4 ולמחשב האישי:

גם קונאמי הייתה נוכחת באירוע, ומלבד הכרזת Metal Gear Survive, שעליו כבר פרסמנו, יש לנו גם קצת סרטונים חדשים על PES 2017 כולל הפתעה – דמו שישוחרר ב־24 לחודש לפלטפורמות Xbox One, Xbox 360, PS3 ו־PS4. משום מה פרטים על גרסת המחשב טרם נחשפו. אבל הגרסה המלאה של המשחק כן תשוחרר למחשב האישי ב־13 בספטמבר לצד גרסת קונסולות Xbox One, Xbox 360, PS3 ו־PS4. להלן הטריילר החדש:

https://www.youtube.com/watch?v=eIhbkrdsDKU

וסרטון המשחקיות החדש:

חברה נוספת שנראתה ב־Gamescom 2016 היא Devolver Digital, ששחררה לקהל הרחב באירוע 12 דקות של Shadow Warrior 2, משחק האקשן שצפוי להשתחרר באוקטובר הקרוב למחשב האישי, בזמן שגרסת Xbox One ו־PS4 תראה אור מאוחר יותר. תיהנו:

טריילר חדש מהבטא של Niho, שתתחיל ב־23 לחודש עד ה־6 בספטמבר, וזה יהיה הזמן האחרון שלכם להילחם על הרחבות חינמיות (כגון: Mark of the Conqueror וכו’) כשהמשחק המלא ישוחרר מתישהו השנה כבלעדי לקונסולת PS4:

קצת תשומת לב גם ל־Football Manager 2017, משחק הכדורגל שהוכרז, ועל פי המפיצה שלו, סגה, המשחק יראה אור השנה ב־4 בנובמבר כבלעדי למחשב האישי. חשוב לציין שבאותו יום גם משתחרר Football Manager Touch 2017 למכשירי הנייד iOS ואנדרואיד. הכריכה הרשמית של המשחק:

football-manager-2017

Focus Home Interative גם היתה נוכחת בגיימסקום 2016, וחשפה לנו טריילר וסרטון משחקיות טריים מתוך משחק האקשן יריות בגוף ראשון, Space Hulk: Deathwing, שצפוי להשתחרר בנובמבר הקרוב כבלעדי למחשב האישי:

חברת Warner Bros הביאה איתה כמה הפתעות ל־Gamescom 2016, הראשון הוא סרטון משחקיות חדש של Injustice 2, משחק הלחימה שישוחרר שנה הבאה לקונסולות PS4, Xbox One ולמכשירי הנייד iOS ואנדרואיד. הפעם, נראה את הארלי קווין ודדשוט נלחמים אחד מול השני:

הפתעה שנייה הוא הטריילר הרשמי של Batman: Arkham VR, משחק שצפוי לראות אור באוקטובר הקרוב כבלעדי למשקפי המציאות מדומה PlayStation VR:

Monster Boy הוא משחק הרפתקאות שלא הרבה מכירים, אף על פי שהוא מפותח על ידי Ryuichi Nishizawa, אותו יוצר שהביא לנו את Wonder Boy, סדרת המשחקים הנוסטלגית משנות ה־80. והנה לנו עכשיו Monster Boy, שישוחרר מאוחר יותר השנה לפלטפורמות Xbox One ,PS4 ולמחשב האישי. הנה לכם טריילר מגיימסקום 2016:

https://www.youtube.com/watch?v=wQ6DYSf5VNE

ולקינוח, צפו ב־50 דקות של Star Citizen, משחק החלל שצפוי להשתחרר למחשב האישי, תאריך יציאה טרם נודע. חשוב לציין שהמשחק הגיע למצב שהוא במקום השישי כמשחק עם הפיתוח היקר ביותר, ועוד במקום השני כמשחק שתרמו לו הכי הרבה, בכל זאת, 118 מיליון דולר זה לא צחוק. נקווה שלא נתאכזב, ולבינתיים נהנה מהסרטון:

מקווים שהצלחנו להקיף את רוב החדשות והידיעות מאירוע גיימסקום 2016 ואנחנו מצפים לראותכם גם בשנה הבאה ב־Gamescom 2017.