.

אקטיויז’ן

מה עם Activision? גם היא לקחה חלק באירוע, והציגה לנו המון פרטים על ההרחבה החדשה של Destiny, הציוד שיתווסף, העיצוב החדש של ‘צייד הרפאים’ והספינה, ובנוסף גם יהיו נשקים וחליפות חדשות, ועוד כל כך הרבה, שאותן תוכלו לראות בסרטונים הללו:

וכמובן, איך אפשר בלי התוכן הבלעדי של שחקני PlayStation? מפה למוד PvP, ספינה חדשה ועוד הרבה שתוכלו לראות בסרטון פה מתחת. חשוב לציין שאותו תוכן בלעדי ששוחרר לשחקני קונסולת PlayStation 4 מהרחבת The Taken King, יראה אור לקונסולת Xbox One רק בזמן ‘סתיו 2017’, אותו זמן ש־Destiny 2 כביכול אמור להשתחרר.

ודבר אחרון על Destiny, הוא ההכרזה על הגרסה החדשה שנקראת Destiny – The Collection, היא הוכרזה במהלך Gamescom 2016, ותכיל את המשחק המלא, יחד עם כל ההרחבות The Dark Below, House of Wolves, The Taken King ואפילו ההרחבה החדשה Rise of Iron שצפויה להשתחרר ב־20 בספטמבר עבור Xbox One ו־PS4. ובאותו יום גם הגרסה החדשה תראה אור ותעלה לכם 60$.

https://www.youtube.com/watch?v=LXWah33LY3E

Overwatch אולם כבר שוחרר לקהל הרחב, אבל העדכונים עוד באוויר. החברה חשפה מפה חדשה דרך טריילר באירוע Gamescom 2016 בשם “Eichenwalde”, והיא תשוחרר מתישהו חודש הבא:

מיקרוסופט

מיקרוסופט שיתפה אותנו בפרטים אודות הבטא השנייה של Halo Wars 2, שתתקיים שנה הבאה, ולדברי המפתחת “היא תכיל שינויים עצומים ממה שראיתם בבטא הראשונה”. כרגע אין תאריך יציאה לבטא, אך המשחק המלא צפוי לראות אור ב־21 בפברואר לפלטפורמות Xbox One ולמחשב האישי (Windows 10 בלבד). מוזמנים לצפות בדמו החדש:

Scalebound חשף לנו מידע חדש, כמו שליטה מלאה בדרקון שלנו, לעבור לגופו העצום ולמצוא את נקודות התורפה אצל האויבים שלנו בשביל שדרו ישמיד אותם. אבל חשוב לציין שבזמן שאנחנו עוברים לשליטה אצל הדרקון, דרו, הגיבור הראשי נהפך לפגיע. לכן נצטרך לחשוב לפני שנפעל סתם. עוד משהו חדש שנודע, הוא שנוכל לעצב את הדרקון שלנו איך שאנחנו נרצה, הנה לכם כמה דוגמאות (לחצו כדי להגדיל אותן):

 

הנה לכם 2 סרטוני משחקיות של Sea of Thieves שיראה אור שנה הבאה לפלטפורמות Xbox One ולמחשב האישי (Windows 10 בלבד):

דרישות המערכת של Gears of War 4 נחשפו כולל סרטון משחקיות עם תמיכה ברזולוציית 4K. המשחק יראה אור ב־11 באוקטובר לפלטפורמות Xbox One ולמחשב האישי (Windows 10 בלבד). להלן הדרישות מערכת (לחצו כדי להגדיל):

gears_of_war_4_specs-1152x648

להלן הסרטון החדש:

Dead Rising 4 זוכה לסרטון משחקיות חדש והוא צפוי לראות אור ב־6 בדצמבר השנה לפלטפורמות Xbox One ולמחשב האישי (Windows 10 בלבד). הסרטון באורך 10 דקות, תיהנו:

אם הספיק לכם שנייה מאקשן וזומבים, קחו שנייה הפסקה, וצפו בסרטון המשחקיות עם הנוף היפייפה והמירוצים ב־Forza Horizon 3, המשחק שיראה אור ב־27 בספטמבר לפלטפורמות Xbox One ולמחשב האישי (Windows 10):

מיקרוסופט מקנחת ב ReCore. שישוחרר בעוד פחות מחודש לפלטפורמות Xbox One ולמחשב האישי (שוב: רק ל־Windows 10), ועד היום לא שמענו עליו כמעט. אבל הנה לכם סרטון גיימפלי טריילר טרי מאירוע Gamescom 2016:

סוני

הבאה בתור ברשימה היא סוני שסיפקה כמה הפתעות. הראשונה, היא DriveClub VR, משחק המירוצים שאושר על ידי סוני וישוחרר מתישהו השנה כבלעדי למשקפי המציאות מדומה PlayStation VR. לדברי החנות היפנית של PS, המשחק ישוחרר במקביל להשקת המשקפיים, אך עדיין זה לא רשמי. גרסת ה־VR תכיל גם מצב אונליין ומוד הקריירה במצב שחקן יחיד. מוזמנים לצפות בסרטון המשחקיות הראשון:

סרטון משחקיות חדש נחשף, והפעם של The Surge, משחק האקשן שלקח השראה רבה מסדרת Dark Souls, וישוחרר שנה הבאה לפלטפורמות PS4 ולמחשב האישי:

אם עדיין לא ידעתם – Paragon נכנס רשמית לבטא פתוחה ב- PS4 ובמחשב האישי. אתם יכולים להיכנס ברגעים אלה, להוריד את אפליקציית המפתחת, ואז להוריד את המשחק היישר למחשב שלכם או בחנות ה־PS לשחקני PS4. הנה לכם טריילר ההשקה של הבטא: