כל הפרטים על Call Of Duty: Infinite Warfare

שיתוף

אחרי מספר חודשים של השערות ושמועות, אקטיויז’ן סוף סוף חושפת היום את Call Of Duty Infinite Warfare, המשחק הבא בסדרת קול אוף דיוטי, והיא מחלקת את הקהילה שלו ל-2: אלו שמתנגדים לשינוי העתידני ולקרבות החלל ואלו שמברכים על השינוי. השאלה היא, איזה צד ינצח?

Call Of Duty: Infinite Warfare ישוחרר ב-4 בנובמבר. הוא יביא איתו קרבות חלל במהירות גבוהה ומלחמה עם “חזית הגנת ההתיישבות” (Settlement Defense Front)

המשחק, שפיתוחו מטופל על ידי האולפן הותיק בסדרה Infinity Ward, מכניס את השחקנים למלחמה “שבפעם הראשונה בהיסטוריה של המותג, מתרחבת אל מעבר לגבולות כדור הארץ ולתוך המרחבים העצומים של מערכת השמש שלנו” המשחק יוצא למחשב, Xbox One ו-Playstation 4. עדיין בעלי קונסולות דור קודם? מצטערים, תאלצו להיפרד מ-Call Of Duty השנה.

גרסה מחודשת ל-Call Of Duty: Modern Warfare גם תצא לקונסולות הנוכחיות בשוק, והיא תכלל בגרסאות מסוימות של המשחק.

“השנה, אנחנו מכבדים את המורשת של Call Of Duty וגם לוקחים את השחקנים לגבהים חדשים ומדהימים,” אמר אריק הרשברג, מנכ”ל אקטיויזן. “Call Of Duty: Infinite Warfare הוא חזון חדש ואמיץ מהאולפן שיצר גם את המשחק המקורי וגם את Modern Warfare, והרפתקה בקנה מידה אפי ומטורף שרק Call Of Duty יכול לספק. ו-Call Of Duty: Modern Warfare Remastered הוא אחד מהמשחקים האוהבים של כל הזמנים שנולד מחדש עבור דור חדש. אנחנו חידשנו באהבה את המשחק עם רמה חדשה לחלוטין של גראפיקה מציאותית שלא הייתה אפשרית שהמשחק המקורי שחורר. זו הולכת להיות שנה נהדרת לשחקני Call Of Duty.”

הקמפיין לשחקן יחיד של המשחק מתרחש בכל רחבי מערכת השמש שלנו, הוא יקח אותנו למסע מכדור הארץ ומעבר למסלולו. במשחק, השחקנים ישלטו בקפטן רייס, טייס ביחידה מובחרת שמקבל פיקוד על ה”נקמה” (Retribution), אחד מספינות הלחימה האחרונות של כדור הארץ. המשחק מתרחש בעתיד רחוק שבו אזלו על כדור הארץ כל המשאבים הטבעיים שלו והאנושות החליטה ליצור מושבות במערכת השמש ולכרות אסטרואידים וכוכבים רחוקים.

האויבים העיקריים במשחק הם ה-Settlement Defense Force, שהיא קבוצה של מורדים שהתפצלה מ”ברית החלל של האומת המאוחדות” (United Nations Space Alliance) במהלך מלחמת פרישה שהתרחשה לפני אירועי המשחק. החזית הוא כוח פאשסטי שמורכב ממילטנטים קיצוניים שרוצים לשלוט על המושבות ועל העושר שהן מציעות.

קרבות אוויר וחלל ישחקו חלק מרכזי במשחק, השחקנים חיים על סיפון ה”נקמה”, ספינת מלחמה בעלת אנשי צוות רבים שנמצאת במסע במערכת השמש. “התן” היא חללית הקרב של השחקן שאיתה נלחם בחלל.

“ב-Call Of Duty: Infinite Warfare, אנחנו לוקחים את השחקנים למקומות שהם לא חוו באף משחק אחר בסדרה,” אמר דייב סטול, ראש האולפן של Infinity Ward. “מצד אחד, המשחק כולל סיפור מלחמה עגום, רגליים על הקרקע, מה ש-Call of Duty תמיד הייתה ידועה בו. מצד שני הרקע העתידני לוקח את השחקנים למסע של קנה מדה אפי. מה שנותן שיפורי משחקיות מהפכנים וחוויות חדשות למעריצינו. זו היא מלחמה כוללת בקנה מדה ענק בסגנון הקלאסי בתוך רקע חדש לחלוטין. זה הולך להיות כיף לאללה”.

הגרסה המחודשת של Modern Warfare שתגיע רק בגרסאות המיוחדות של Infinite Warfare, תכלול שיפור בפירוט וברזולוצית הטקסטורות, תאורה בטווח רחב-דינאמי (HDR) אפקטים חדשים לצללי תאורה וחלקקים ואנימציה וסאונד משופרים. מרכיב המולטיפלייר של המשחק יכלול 10 מפות מהמשחק המקורי שכוללות את המפות Crash’ Backlot ו-Crossfire. המשחק יצא, כמו Infinite Warfare, ל-Xbox One, Playstation 4 ומחשב באותו יום.

הגרסאות הבאות יכללו את החידוש של MW1:

Legacy Edition (דיגיטלית ופיזית) – כולל גם את Infinite Warfare וגם את החידוש ל-Modern Warfare במחיר של 80 דולרים.

Digital Deluxe Ediition (דיגטלי בלבד) – כולל את התוכן של הגרסה למעלה וגם חבילת הרחבות (Season Pass) במחיר 100 דולרים.

Legacy Pro Edition (פיזי בלבד) – כולל את התוכן של הגרסאות למעלה וגם: אריזה ממתכת לאספנים, עותק של פסקול המשחק ופריטים דיגיטלים נוספים. במחיר 120 דולרים.

אקטיויזן מדגישה כי הגרסה המחודשת ל-Modern Warfare תהיה זמינה רק עם הגרסאות שעולות 80 דולרים ומעלה, לא ניתן לרכוש את המשחק בנפרד. הגרסה המחודשת לא תייבא את ההתקדמות שלכם מהמשחק הקודם והוא ישאר נאמן למערכת הישנה. אקטיויזן גם תספק שרתים יעודיים למשחק. בנוסף אתם חייבים את הדיסק של Infinite Warfare כדי לקבל גישה ל-Modern Warfare Remastered. אם במקרה חשבתם שאתם הולכים לקנות גרסה מיוחדת רק כדי למכור את Infinite Warfare, תחשבו שוב.

בנוסף, בצורה מפתיעה, Infinity Ward נכנסים לשטח של חבריהם ב-Treyarch, והם הולכים לכלול את הגרסה שלהם למצב הזומבים המפורסם שהופיע לראשונה ב-World At War. זו הפעם הראשונה ש-IW עושים זאת באחד ממשחקי ה-COD שלהם.

אקטיויזן לא פרסמו שום פרטים על האינטרפטציה שלהם למצב המשחק, אך אומרים ש”הוא יהיה מצב מולטיפלייר שיתופי מקורי שיכלול סיפור חדש ויחודי עם מאפייני משחקיות מיוחדים”.

מצב דומה הופיע ב-Call Of Duty: Ghosts, המשחק הקודם ש-IW פיתחה, המצב הזה, שנקרא Extinction הציב את השחקנים בקרב מול חייזרים בסגנון השרדות. המפתחת גם נמנעה מלכלול מצב זומבים ב-Modern Warfare 3 במקום זאת עשתה מצב שיתופי בסגנון גלי אויבים בשם Spec Ops.

Treyarch כאמור הציגו לראשונה את מצב הזומבים בסדרה ב-World At War ב-2008, מאז כל משחק של Treyarch כלל את מצב הזומבים המוכר עם שיפורים עצומים בין כותר לכותר, Sledgehammer, המפתחת שרק לראשונה שחררה את המשחק ה-COD הראשון שלה לפני שנתיים, הציגה גרסה עתידנית בשם Exo Zombies.

מצבי הזומבים של COD תמיד גייסו שחקנים הוליוודים ידועים. במשחקים בסדרה השתתפו ג’ף גולדבלום, התר גראם, ג’ון מלקוביץ’ ביל פקסטון, רוז מקגוואן, שרה מישל גלר, רוברט אינגלנד, דני טרחו ומייקל רוקר.

זהו רק קצה הקרחון ובמהלך מחצית השנה הקרובה אנחנו הולכים לשמוע הרבה על Infinite Warfare עד לשיחררו, בין השאר ב-E3 ביוני ובגיימסקום באוגוסט, ואנחנו בגיימפרו נסקר כמובן את הכל.

הוסף תגובה...
Disqus Comments Loading...
פורסם על-ידי
בן ארול

אתר גיימפרו ישראל משתמש בקבצי עוגיות (cookies) על מנת לשפר את הגלישה וחוויית השימוש שלכם. עצם שימושכם באתר מאשר כי אתם מסכימים לכך.