פרטים חדשים על משחק הבאטמן של טלטייל נחשפו

שיתוף

טלטייל מקיימת את הבטחתה וחושפת מידע חדש עבור משחק הבאטמן; אז מתי הוא יראה אור?

ההבטחה שטלטייל נתנה לנו לפני שבועיים על כך שבמהלך פסטיבל  South by Southwest היא תופיע ותחשוף יותר מידע על משחק הבאטמן החדש, אכן קיימה אותו. אז ראשית כל, המשחק ישתמש במנוע חדש של טלטייל שיציג ביצועים טובים יותר. כמו כן, המשחק יקבל גם דירוג ‘מבוגר’ בעת השקתו.

שנית כל, למשחק יהיו חמישה פרקים, ואף הראשון יראה אור בקיץ הקרוב. בין לבין, אחד מהבכירים בטלטייל סיפר כי במשחק אתם תוכלו לשחק גם כברוס ווין וגם כבאטמן, אפילו תוכלו לבחור את מי אתם מעדיפים לשחק יותר. זאת ועוד, גם ג’ים גורדון, אלפרד פניוורת’, ויקי וייל, רנה מונטויה ועוד ייקחו חלק. פרטים על הנבלים טלטייל שמרה את זכות השתיקה, לבינתיים.

כמה מגניב זה יהיה אם תרצה לומר ‘אני רוצה לעשות כמה שרק יותר משימות כברוס’, ואת זה אנחנו רוצים לאפשר לשחקנים. אנחנו מצפים מאנשים שישחקו במשחק באטמן, אך שבאטמן עצמו, ייקח חלק קטן יותר. 

תמונות או סרטונים שמציגים איך המשחק יתנהל, לא נחשפו וזה מכיוון ש”הבמה” בחצי שנה האחרונה הייתה על התסריט (לגודל מלא, לחיצה בתמונה):

הוסף תגובה...
Disqus Comments Loading...
פורסם על-ידי
Ariel Valenci

אתר גיימפרו ישראל משתמש בקבצי עוגיות (cookies) על מנת לשפר את הגלישה וחוויית השימוש שלכם. עצם שימושכם באתר מאשר כי אתם מסכימים לכך.