צפו בסרטון חדש מתוך משחק “האביר האפל” שבוטל

שיתוף

סרטון חדש מציג את עברו של פיתוח המשחק עד סופו

השם The Dark Knight מוכר לכולנו, אחד מסרטי הבאטמן הטובים מהטרילוגיה של כריסטופר נולאן, אולם באותו זמן היה ספקולציות על משחק שיבוסס עליו, והנה אמש נחשף סרטון חדש ושם מציגים לנו באמת את עברו של פיתוח המשחק יחד עם כמה תמונות וקטעים מתוך המשחק.

במהלך הקיץ בשנת 2007, שמועות התעוררו על כך שמשחק The Dark Knight בפיתוח על ידי Pandemic Studios ויופץ בידי EA. אם כי ב-17 ביולי 2008, השחקן גארי אולדמן שמוכר לכולנו כ”ג’ים גורדון” התראיין לתכנית הטלוויזיה G4 ושם חשף שמשחק The Dark Knight אכן בפיתוח. זמן מה לאחר מכן כאשר הסרט שוחרר, לטענת Newsweek, ההכנסות של המשחק היו יכולות להיות כמו של הסרט ולהגיע ל101 מיליון דולר.

המשחק הוכרז לבסוף בשנת 2008 על ידי EA כבלעדי לקונסולת PS3. אבל זה לא קרה, Pandemic Brisbane שהייתה אחראית על פיתוח המשחק לבסוף נסגטרה, והפרויקט בוטל. בשנת 2009, Warner Bros אמרה שהיא מעוניינת להתחיל להפיץ משחקי באטמן, ואכן כך זה קרה. קיבלנו את Batman Arkham Asylum באותו זמן, וזה רק המשיך עם סיטי, אוריג’ינס ונייט.

 

הוסף תגובה...
Disqus Comments Loading...
פורסם על-ידי
Ariel Valenci

אתר גיימפרו ישראל משתמש בקבצי עוגיות (cookies) על מנת לשפר את הגלישה וחוויית השימוש שלכם. עצם שימושכם באתר מאשר כי אתם מסכימים לכך.