קאפקום: “סטריט פייטר 5 לעולם לא יגיע ל-Xbox One”

שיתוף

Street Fighter V הוא אקלוסיבי אמיתי שלא ינחת לעולם על קונסולת האקסבוקס, כך מצהיר נציג של חברת קאפקום

המשחק הבא בסדרת המכות, Street Fighter 5 נחשף בדצמבר האחרון כאקסלוסיבי לפלייסטיישן 4 (ולמחשב) אך מאחר ו-SF4 שוחרר לאקסבוקס ובעידן בו משחקים בלעדיים (שאינם פיתוח של סוני או מיקרוסופט) הופכים עם הזמן לנגישים גם לפלטפורמות אחרות, היתה תקווה לבעלי קונסולות האקסבוקס שיום אחד סטריט פייטר 5 יגיע גם אליהם.

לצערם של בעלי האקסבוקס, נראה כי המשחק לא יגיע לקונסולה של מיקרוסופט אף פעם, כך על פי דברים שאמר נציג קאפקום לאתר גיימספוט:  GameSpot שStreet Fighter V, בכל איטרציה, לעולם לא ישלח ב- Xbox אחת.

יש מדי פעם דיבורים על כך ש-Street Fighter V הולך לצאת ל- Xbox, אבל המציאות היא שמדובר בשותפות אמיתית (עם סוני) וקונסולה בלעדית לזיכיון הזה.

נציג החברה גם אמר כי השותפות הזו שיצרה מערכת יחסים קרובה בין חברת סוני לקאפקום, תניב גם יתרונות מעבר לתמיכה בשיווק:

אנחנו לא מדברים על איך אנחנו מטפלים בתוכן לאחר ההשקה, אבל אני יכול לומר שהקשר עם סוני פותח דלתות לדברים שלא היינו מסוגלים לעשות בעבר. מערכת היחסים משרתת את מטרת משחק והפיתוח, ולא רק יוצרת ערך שיווק.

פיל ספנסר ממיקרוסופט התייחס בעבר למשחקים בלעדיים וטען שהוא היה שמח לראות את כל המשחקים מגיעים לאקסבוקס אך הוא יודע שזה בלתי אפשרי כי ביזנס זה ביזנס.

על פי הדיווחים האחרונים, סטריט פייטר 5 צפוי להגיע באביב 2016.

הוסף תגובה...
Disqus Comments Loading...
פורסם על-ידי
איתי בן טוב

אתר גיימפרו ישראל משתמש בקבצי עוגיות (cookies) על מנת לשפר את הגלישה וחוויית השימוש שלכם. עצם שימושכם באתר מאשר כי אתם מסכימים לכך.