שערוריית באטמן, פרק 4: WB השעתה את מכירת המשחק ל-PC

שיתוף

 

אלפי תלונות משחקני מחשב הגיעו אל מפיצת משחקי באטמן ארקהם, Warner Bros, אי לכך ובהתאם לזאת הוחלט בחברה על הפסקת מכירת המשחק.

אנו רוצים להתנצל אליכם, מי שחווה בעיות בביצועים עם Batman Arkham Knight במחשב. אנו מתייחסים לבעיות אלו ברצינות רבה ולכן החלטנו להשעות מכירה עתידית של המשחק בגרסת המחשב בזמן שאנו עובדים כדי לתקן ולרצות את הלקוחות.

כתב נציג Warner Bros בפורומים של המפיצה. מהחברה עוד נאמר שהיא עוקבת אחר פידבק ממחשבים שמריצים את המשחק בזמן שהיא עובדת על חיזוק הפורט למחשב.

מעריצי סדרת Batman Arkham תמכו באופן מתמשך בסדרה עד לגובה ההצלחה הנוכחי שלה, ואנו רוצים להודות לכם על הסבלנות כאשר אנחנו עובדים על גרסה מעודכנת של Batman Arkham Knight למחשב כך שכולכם תהנו מהפרק האחרון בסדרת ארקהם כפי שהוא נועד שתשחקו בו.

נאמר מהמפיצה. WB גם הציעה כי שחקנים ממורמרים יותר יכולים לפנות לסטים או חנויות שונות לבקשת החזר כספי.

שלא כמו גרסת הקונסולות שקבלה ביקורות חיוביות מאוד, הפורט למחשב גרם למהומה גדולה בקהילות הגיימרים המאוד עצבניים. וורנר ברוס הציעה למי שעדיין רוצה לשחק למרות הבעיות לדבוק בהגדרות גרפיקה מוגבלות. יכול להיות שהבלגן היה מתחת לאף שלנו, מפני שמשחק המחשב לא הוצע למבקרים, ודרישות המערכת עלו ממש בדקה התשעים, והכותר האחרון בסדרת מורטל קומבט אותו הפיצה WB ספג גם הוא ביקורת על הבעיות בהשקה.

נראה ש-WB צריכה לשים עין על משחקיה העתידיים למחשב.

הוסף תגובה...
Disqus Comments Loading...
פורסם על-ידי
רועי רן־פולק

אתר גיימפרו ישראל משתמש בקבצי עוגיות (cookies) על מנת לשפר את הגלישה וחוויית השימוש שלכם. עצם שימושכם באתר מאשר כי אתם מסכימים לכך.