הסוד הקטן ב Bloodborne שעשוי להציל חיים במשחק

שיתוף

Bloodborne הוא לא משחק קל, אבל יש איזה סוד קטן שיכול באמת להציל את חייכם במשחק. על מה מדובר?

לשחקנים חדשים שמנסים את כוחם ואת סבלנותם במשחק החדש של From Software, ראשית כל- לא להתייאש! המשחק הזה בנוי להיות קשה ומאתגר ורק הסיפוק מההתקדמות והפלת הבוסים בהמשך הדרך, היא הסוד להנאה צרופה מהמשחק.

אבל אנחנו כאן בשביל סוד אחר, שדווקא לשחקנים ותיקים, אלא מימי האופל של Demon’s Souls, הגילוי הבא יצלצל משהו מוכר ויעזור לכל אלה שמצאו את עצמם עשרות פעמים על סף המוות במשחק.

Bloodborne נותן לשחקנים את היכולת לדרג הודעות שהושארו מאחור על ידי שחקנים אחרים ברשת, והסוד הנסתר להודעות אלה שאתם לא מודעים אליו הוא שהדירוג שלכם להודעה הוא לא תכונה חסרת תועלת, אלא תכונה נחמדה שיכולה להפוך את המשחק להרבה פחות “כואב”, מה שמעודד את השחקנים להשאיר הודעות מועילות יותר במשחק.

משתמש reddit בשם yumepenguin גילה, למי שלא מכיר, שדירוג הודעה הושארה מאחור על ידי השחקן מעניקה לו מנה יפה של בריאות במשחק שלו, בתנאי שהוא משחק את המשחק באינטרנט באותו הזמן:

אז הנה אני, נלחם בבוס. עירום לגמרי מבקבוקוני דם, רחוק מכבה אחת מהמוות. המפלצת היא נמוכה ואני יודע שאני צריך כמה שילובים רק כדי לנצח. המפלצת מתכוננת למכת המוות שלה ורגע לפני שהיא מנחיתה אותה, צצה לפתע הודעה על המסך: “מישהו דירג את ההודעה שלך כאחלה (Fine)”, מד החיים שלי המתלא פתאום, והמשכתי להרוג את המפלצת!

דירוג באמת יכול להציל את חייו של צייד אחר ב bloodborne, אלא אם כן הוא טרול ויצר הודעה לצורך טרולינג, במקרה זה, אנחנו יכולים להעניש אותו בדירוג שלילי, משמע, הוא עוד יצטער על כך!

הוסף תגובה...
Disqus Comments Loading...
פורסם על-ידי
איתי בן טוב

אתר גיימפרו ישראל משתמש בקבצי עוגיות (cookies) על מנת לשפר את הגלישה וחוויית השימוש שלכם. עצם שימושכם באתר מאשר כי אתם מסכימים לכך.