בשעה טובה: GTA V שוחרר למחשב

שיתוף

ה-14 באפריל כבר כאן, פסח מאחורינו, ו-GTA V נוחת בהצלחה על פלטפורמת ה-PC.

השנה התחלפה שלוש פעמים מאז יצא לאור בפעם הראשונה ל-Xbox 360 ו-PlayStation 3, ועכשיו בהשקתו השלישית של המשחק, אנחנו יכולים לחוות את העולם של סאן אנדרס בקצב של 60 תמונות בשניה, כמובן תלוי בחומרה.

ראשית אגש לבעיה שהתגלתה ועלולה להיות דחופה לחלק מהקוראים אם אתם מתקשים להתקין את המשחק או להריץ אותו, יכול להיות שכל הסיפור הוא פשוט תווים שלא נתמכים בעת ההשקה בשם החשבון שלכם בווינדוס. התווים שכן נתמכים אלו אותיות ה-ABC, גדולות או קטנות, וספרות. אלו שלא מוכנים לחכות לתיקון צריכים ליצור חשבון מנהל חדש למחשבכם שכולל רק את התווים הנתמכים, ולא, שינוי שם החשבון הקיים לא מתקן את הבעיה.

מדריך ליצירת חשבון חדש במערכת ההפעלה חלונות:

עד כאן עם הבעיה, ועכשיו לקהל בעלי כרטיס מסך מסדרת GeForce 400 ומעלה, דרייבר GeForce Nvidia בגרסת 350.12 שאמור להציע את חוויית המשחק הטובה ביותר עבור Grand Theft Auto V.

כרטיסי המסך של AMD גם הם זוכים לעדכון שכולל תמיכה במשחק אף על פי ש-GTA V אינו מוזכר כלל בהערות של 15.4 AMD Catalyst beta driver, סגן הנשיא, רוי טיילור אישר כי הדרייבר האחרון מותאם למשחק.

מאז השעה 2, הלילה, כאשר המשחק יצא, צפיתי במספר השחקנים שמשחקים דרך סטים, כל שעה המספר גדל בעשרות אלפים ונכון לעכשיו, השעה 5:30 משחקים כ-200 אלף איש ב-GTA (נתונים ע”פ סטים, במשחק ישנם מעל המספר הנתון מפני שיש עוד שחקנים דרך ה-Social Club). אם אתם חלק מאותם שחקנים חדשים שלראשונה זוכים לשחק ב-GTA V, כל מה שאתם צריכים לדעת – כאן.

אם צילמתם תמונות, או ערכתם סרטונים כבר בעורך החדש והבלעדי למחשב, אתם בהחלט מוזמנים לשתף אותנו כאן למטה בתגובות.

הוסף תגובה...
Disqus Comments Loading...
פורסם על-ידי
רועי רן־פולק

אתר גיימפרו ישראל משתמש בקבצי עוגיות (cookies) על מנת לשפר את הגלישה וחוויית השימוש שלכם. עצם שימושכם באתר מאשר כי אתם מסכימים לכך.