קונאמי חשפה את כל הפרטים והמידע על הכותר הראשית של מטאל גיר סוליד 5: תאריך יציאה, מהדורת אספנים, באנדל PS4 מעוצב וזרוע ביונית אחת

קוונאמי הכינה אותנו למבול של הכרזות ופרטים חדשים, למרות שההכרזה הגדולה מכולן כבר הספיקה לדלוף לרשת בטרם עת. טריילר חדש למצב האונליין שוחרר ותאריך ההשקה של Metal Gear Solid V: The Phantom Pain הוא עכשיו רשמי והמשחק יגיע לקונסולות ב 1 לאוקטובר, ושחקני המחשב יכולים להיות רגועים כי המשחק ישוחרר שבועיים בלבד אחרי, ב 15 לספטמבר. נפצח בטריילר החדש:

https://www.youtube.com/watch?v=ehk9-7gZgew

מהדורת אספנים

קונאמי חשפה את מהדורת האספנים של המשחק (100$) שמכילה מפה, נשקים מיוחדים ופריטי לבוש ועוד שלל בונוסים ותוספות למשחק עצמו, הכל באריזה מהודרת וקשיחה, מה שתופס את העין היא כמובן רפליקת הזרוע הביונית של גיבורנו סנייק:

metal-gear-solid-v-the-phantom-pain-collectors-edition

נחשפה גם מהדורת השקה- “Day One Edition.” מהדורה זו תעלה 60$ לקונסולות החדשות ולמחשב ו 50$ לקונסולות הקודמות. המהדורה תכיל מפה, לעותק הפיזי של המשחק וכמה אייטמים מה DLC, בעיקר תוספות כמו מסיכות ופירטי לבוש.

באנדל PS4 בעיצוב המשחק

בנוסף למהדורות השונות, חשפה קונאמי גם באנדל מיוחד בעיצוב המשחק שהוכרז כרגע לשוק באסיה, אך אם יהיה ביקוש, עשוי לעשות את דרכו גם למערב:

Special limited Metal Gear Solid V PlayStation 4 Announced