the-order-1886-review-round-up

האקסלוסיבי הגדול ראשון של סוני לשנת 2015 לא מצליח להמריא וזוכה לממוצע ביקורות בינוני מינוס

הציפייה הארוכה למשחק שזכה להייפ גבוה יחסית, במיוחד כשמדובר במשחק שהוא בלעדי לקונסולה של סוני, מצטיירת לבסוף כאכזבה. הביקורות למשחק לא עשו עם המשחק חסד, ולמרות שלדעת רוב המבקרים המשחק נראה נהדר בעולם יפייפה בעל אופי מיוחד, שאר האלמנטים במשחק פשוט לא עובדים.

הציון הבולט לכל אורך הביקורות הוא 6 מתוך 10 וגם אם השמועות לגבי זה שהוא קצר (שהתבררו כנכונות), לא היו נכונות, יש עוד חסרונות רבים למשחק. אז מה חושבים עליו המבקרים?

האתר destructoid כמו רבים מהאתרים, התייחס גם לאורכו של המשחק ויצא עם כותרת שלא משתמעת לשתי פנים: “לא מספיק כאוס”:

כפי שאולי שמעתם, המשחק קצר. כמה קצר? ובכן, על קושי רגיל או קשה זה צריך לקחת לגיימר הממוצע בערך שבע שעות כדי להשלים את המשחק קצת פחות אם אתה ממהר ולא חוקר את כל המסדרונות האחרים, קצת יותר אם תבדוק כל סנטימטר. בעוד האורך לא מפריע לי בעיקרון, יש לזכור כי יש מעט מאוד ערך חוזר, ואין שום מולטי, אפילו לא Co-op

The Order 1886 reviews

The Order 1886 VG Reviewוידאוגיימר סיכמו את הביקורת שלהם בצורה תמציתית (6/10), ובהשאלה מעולם הקולנוע שניסה המשחק להביא:

The Order: 1886 הוא נפל (מלשון נפילה) יפה. במקום לבנות את מכניקת הליבה ולאחר מכן לעטוף את כל מה שמסביב, חברת Ready at Dawn עשתה סרט ותהתה איך לדחוף משחק לתוכו. לכל הדעות היא לא הצליחה לעשות זאת בצורה טובה.

 

קווין וואנאורד מגיימספוט (5/10) התרשם מהדיבוב ומהויזואליות של המשחק אך התאכזב מהמכניקה של המשחק והמסיפור:

זה, במקרה הטוב, לשחק בצורה מושלמת, ויפה להסתכל ולהקשיב. אבל זהו גם פניו של הבינוניות וההזדמנויות שהוחמצו. משחק רע יכול לעשות שם רע לעצמו, אל לאחד שהוא משעמם, קשה יותר לסלוח. 

The Order 1886 Review

האתר הפופולארי קוטקו שמעניק ציונים של כן או לא, העיק למשחק את ההמלצה השלילית של NO:

לא מרגיש כמו מוצר של החזון הגדול של מישהו; זה מרגיש כמו הקרעים של החזון שכבר נאספו, הודבקו ומוצגים כשלמים. במהלך המשחק, לא הפסקתי להתפלל לשמץ של השראה, קורטוב של רוח כדי לחמם אותי נגד הגשם הקריר של הבינוניות. לא מצאתי דבר.

The Order 1886 kotaku Reviewה

נקנח בשתי ביקורות טובות, כשהראשונה מגיעה מאתר הטריילרים הפופולארי gametrailers שהעניק למשחק ציון של 8.2/10 :

בסופו של יום The Order: 1886 הוא באמת מחזה מרגש בסביבה מהנה, בעיקר בנוגע לרמת הציפיות שלנו מהפלייסטיישן 4 משחקים הבאים. עם זאת, הוא עוכב על יד ההיקף המצומצם שלו והעלילה המקוצרת.

https://www.youtube.com/watch?v=I3EWkFBW05o

ציון יחסית גבוה ממקור ידוע מגיע מהמגזין גיימאינפורמר שמעניק למשחק ציון 7.8/10:

הכשרון הטכני והאמנותי בתצוגה מדהים, אבל זה מגיע עם מחיר. הרצון הברור לאמץ את החוויה הקולנועית מגיע במחיר שהשחקן משלם כי The Order: 1886 לעתים קרובות מציב אותך במושב הנוסע במקום לתת לך לנווט.

The Order 1886 GI Review

אתר הגיימינג הגדול באירופה, יורוגיימר לא העניק ציון למשחק, אך מגדיר אותו כמו משהו ששוה ציטוט: “הסחה חלולה“:

The Order: 1886 הוא לא אסון, וגם לא משחק טוב במיוחד. מדובר בהסחה חלולה, משעשעת אך מיושנת שתפסה מקום כלשהו שמנסה לגשש שוב ושוב אך לא מצליחה לאמץ באופן יעיל.

ריכוז הביקורות העיקריות ל The Order: 1886

האקסלוסיבי הגדול ראשון של סוני לשנת 2015 לא מצליח להמריא וזוכה לממוצע ביקורות בינוני מינוס הציפייה הארוכה למשחק שזכה להייפ גבוה יחסית, במיוחד כשמדובר במשחק שהוא בלעדי לקונסולה של סוני, מצטיירת לבסוף כאכזבה. הביקורות למשחק לא עשו עם המשחק חסד, ולמרות שלדעת רוב המבקרים המשחק נראה נהדר בעולם יפייפה בעל אופי מיוחד, שאר האלמנטים במשחק פשוט לא עובדים. הציון הבולט לכל אורך הביקורות הוא 6 מתוך 10 וגם אם השמועות לגבי זה שהוא קצר (שהתבררו כנכונות), לא היו נכונות, יש עוד חסרונות רבים למשחק. אז מה חושבים עליו המבקרים? האתר destructoid כמו רבים מהאתרים, התייחס גם לאורכו של המשחק ויצא עם…

Review Overview

ממוצע ביקורות PS4 - 6.5

6.5

ממוצע ביקורות

User Rating: 3.33 ( 6 votes)