קונים לקונסולה בגלל הדרישות? גם ב-PS4 ו-XOne חווים בעיות עם AC Unity

שיתוף

אמש שוחרר Assassin’s Creed Unity למחשב, PlayStation 4 ו-Xbox One בצפון אמריקה, ובכל הפלטפורמות דיווחים על בעיות במשחק.

Assassin’s Creed Unity, אחד מהמשחקים היותר מצופים לשנת 2014, כבר החל להיחטף מחנויות בארצות הברית, אך למרבה הפתעתם, או צערם, פריז של המהפכה הצרפתית לא חלקה כפי שהובטח, והמשחק מתקשה להישאר בקצב אחיד של 30 תמונות בשניה, גם בקונסולות. דיווחים על כך ברדיט, ובאתרי מעריצים נוספים, מעידים שהגרסא המושפעת ביותר מהבעיות זוהי של פלטפורמת Xbox One, שמריצה את המשחק באופן סביר אך מתחת ל-30 תמונות בשניה, בעיקר ברגעים שהחומרה צריכה לעבד המון מידע.

בעיות כמו ב-Xbox One חווים גם שחקני PlayStation 4, וכרגע נראה שרק מחשבים בעלי חומרה יקרה שעומדים בדרישות המומלצות מאפשרים למשחק לרוץ חלק, אך מחשבים פחות חזקים (ביחס לדרישות המפלצתיות) מתקשים להחזיק את ה-FPS ללא נפילות. עד כה אין קול ואין עונה מיוביסופט לגבי התלונות והדיווחים, וכמה גיימרים משערים שצוות הפיתוח מכין טלאי תיקון שיצא בקרוב כדי לסדר חלק מהבעיות, ולא נודע אם עדכון 2.02 ל-PlayStation 4 מעלים בעיה כלשהי.

אל תתנו לביקורות של המשחק אם כבר קראתם כאלו, לבלבל אתכם, שלא כמו דמויות במשחק, Unity לא נקטל, ונראה שלמבקרים של Unity המשחק רץ על הקונסולות כפי שנאמר מיוביסופט, רזולוציית 900p בקצב של 30 תמונות לשניה, ולכן הביקורות לא רעות בכלל, אך לפי הדיווחים והתלונות, לא מומלץ למהר עם הקניה. לביקורות, אגב, יוביסופט הציבה אמברגו, ונתנה אישור לשחררן רק 12 שעות לאחר היציאה של המשחק, מה שאומר שהיא כנראה ידעה מראש שיהיו בעיות ורצתה למנוע בכוח ביטול הזמנות מוקדמות רגע לקראת השחרור.

ssassin’s Creed Unity יצא ב-14.11.2014 באירופה ובארץ, ואנחנו כמובן נקווה שעד אז יוביסופט תמצא פיתרון לכל הבעיות.

Assassin’s Creed Unity הבטיח חוויית “דור הבא”.

Assassin’s Creed Unity הינו המשחק הגדול ביותר של יוביסופט בסתיו הזה, ואם הבעיות לא יתוקנו בקרוב על כל הפלטפורמות, המפיצה עלולה לסבול משלושה חודשים כואבים מהכנסות המשחק, וקיימת גם האפשרות של תביעה כפי שכבר קרה בתעשיית המשחקים.

הסדרה משתמשת במבנה של עולם פתוח והמשחק החדש מעוצב כך שיציג את פריז במאה ה-18 ריאליסטית עד כמה שאפשר, עם אתרים פתוחים לחקירה כמו הנוטרדאם.

גיימרים צריכים לחקור את העיר ולהילחם במספר רב של אויבים כדי לגלות מי הכוח העומד מאחורי המהפכה, ואיך אותו כוח מנסה לשלוט ברצונותיו של העם הצרפתי לכדי השגת רצונו.

ארנו הוא לא המתנקש היחיד שיצא לאור אתמול.

יוביסופט שחררה אתמול עוד משחק בסדרת Assassin’s Creed חוץ מ-Unity, שמו הוא Rogue, שיצא ל-Xbox 360 ו-PlayStation 4, ובתחילת השנה הבאה גם למחשב, כאשר לראשונה הגיימרים משחקים טמפלר.

תהיתם איך נראים הגליצ’ים? ובכן, המראה נורא מצחיק, אך מפתיע שעוד רואים דברים כאלו במשחקי טריפל A, הנה כמה מהם:

ארנו במהלך אקרובטי:

התהליך שעוברת הצפרדע בנשיקה:

פורים בסטייל צרפתי:

זו רק אשליה, בטח שיש לביגפוט צוואר:

ואני תמיד חשבתי שזו נסיכה, נקבה עם השיער הארוך שנעולה בטירה, מסתבר שזה גבר:

ככה זה כשמתחשמלים במאה ה-18?:

זה מה שנקרא sidewalk:

I believe I can fly:

אז כן, אם תרצו לכייף בפריז בעזרת ארנו, כנראה תמצאו את הצד ההומוריסטי שבמהפכה.

הוסף תגובה...
Disqus Comments Loading...
פורסם על-ידי
רועי רן־פולק

אתר גיימפרו ישראל משתמש בקבצי עוגיות (cookies) על מנת לשפר את הגלישה וחוויית השימוש שלכם. עצם שימושכם באתר מאשר כי אתם מסכימים לכך.