Categories PC חומרה

הדרישות של Assassin's Creed Unity הודלפו – תתחילו לשדרג

דרישות המערכת ל-Assassin's Creed Unity הודלפו לרשת. לא כולם יאהבו אותן [יש עדכון רשמי של יוביסופט]

דרישות המערכת ל Assassins Creed Unity הודלפו לכאורה ע"י המפיצה הקוריאנית של המשחק. לפני התרגום, הנה ההדלפה:

דרישות המערכת המודלפות

כיום יוביסופט עדיין לא מוכנה לפרסם את דרישות המערכת לכותר החדש בסדרת Assassin's Creed הפרסום ראה אור לראשונה ברדיט כמה שנראה הדרישות המערכת לכותר החדש.

דרישות המערכת כפי שהודלפו הן:

                        מינימום                                                         מקסימום

מערכת הפעלה    Windows 7 sp1,8,8.1(רק 64 ביט)                           ~אותו דבר~

מעבד                      Intel Core® i5-2500K @ 3.3 GHz או             Intel Core® i7-3770 @ 3.4 GHz או
AMD FX-8350 @ 4.0 GHz ומעלה                      AMD FX-8350 @ 4.0 GHz ומעלה

זיכרון ראם          6GB ומעלה                                                                   8GB ומעלה

כרטיס מסך            NVIDIA GeForce® GTX 680 או                      NVIDIA GeForce® GTX 780  או
AMD Radeon HD 7970 ומעלה                              AMD Radeon R9 290X  ו 3 GB ראם גראפי ומעלה
ו 2 GBראם גראפי ומעלה

כרטיס קול                                                                             תואם עם DX9.0

כונן קשיח             50GB                                                                           ~אותו דבר~

אינטרנט                                                                              מהירות העלה של 256 קילובייטים לשנייה

 

[עדכון] הדרישות שהודלפו אכן היו נכונות בתוספת של הודעה מטעם יוביסופט : כל כרטיסי המסך של Nvidia GeForce של 680 ומעלה או מסדרת ה -700 או כרטיסי מסך של AMD HD7970 או יותר טוב או מסדרת ה R9 200 נתמכים רשמית בתאריך היציאה. ~חשוב~ גרסאות הכרטיסי מסך האלו למחשבים הניידים עלולים לעבד אך הם לא נתמכים רשמית.

הדרישות המודלפות הן אכן מוזרות ביותר אכן גם בדרישות המינימום למחשב דורשות מחשב חזק וגם הקונסולות של דור החדש לא עומדות בכל קטגוריה לדוגמה המעבד של ה-PS4 הקונסולה החזקה יותר מבחינת החומרה מבין השתיים מגיע רק ל2.7Ghz!!!. זהו דבר תמוהה ביותר מודע הדרישות למחשב האישי מחמירות כלכך ואם אלו אכן הדרישות האמתיות זה יוצר מצב מסקרן ביותר שבו אני תוהה לעצמי כיצד משחק דרשני שכזה ירוץ על קונסולות הדור החדש.

ובנימה אחרת טריילר חדש שוחרר ל-Assassin's Creed Unity

https://www.youtube.com/watch?v=VXnYNECuGy8

בטריילר החדש אנו רואים את הדגש על העולם הפתוח של Assassin's Creed Unity  בעיר פריז המרהיבה בתקופתה של המהפכה הצרפתית ולמדים כיצד כל אזוריה השונים של פריז מתעוררים לחיים עם דמויות ייחודיות  ואופיי שונה.  בטריילר אנו נחשפים גם לסוגים שונים של משימות צד שונות ומגוונות:  חקירות רצח אשר ייחשפו אותך לעולם אחר בפריז וגם יעניקו לך פרסים ייחודיים, סיפורי פריז: לא יותר סתם משימות התנקשות אל משימות מלוות סיפורים ששחקנים יוכלו לגשת אליהן במגוון רב של דרכים, ציד אוצרות וגם משימות שוד קו-אופרטיביות עם חברים שבהן אתה וחבריך תנסו להתגנב אל היעד ולהשיג את השלל תוך כדי להישאר סמויים מן האויב בעזרת כל אמצעי שבארסנל שלכם וכמובן שככול שתהיו יותר חשאיים השלל יהיה יותר גדול ואנו חוזים בקפה ת'יאטרט שהוא מעין המפקדה הראשית שלך שמשם אתה יכול לגשת למידע רב ופעילויות שונות.

 Assassin's Creed Unity ישוחרר ב-13 בנובמבר אצלנו וב-11 בנובמבר בצפון אמריקה למחשב, Playstation 4 ו-Xbox One, המחשב שלכם עומד בדרישות? שתפו אותנו בתגובות! 

ACU-SYS-REQ

[divider]

מערכת התגובות
התראה
36 תגובות
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפה בכל התגובות

HD7970 זבל של כרטיס אפשר להשיג אותו חדש ב-1200 שקל ומשומש ב-800 שקל זה בכלל לא בשמיים זה גרושים

היי ציון, יש לי כרטיס כזה והוא כועס מאוד על מה שכתבת 🙂

יוביסופט איכזבת אותי שוב…[אני בטוח שהם יעשו שינמוך גם למשחק הזה]

עדכנתי לינק למעלה בכתבות הנוספות, פה למעלה ומתחת לכתבה, סתם תזכורת 🙂
http://gamepro.co.il/2013/02/24/ubisoft-wants-to-improve-relationship-with-pc-gamers/

בדיחה טובה ubi, חבל שהיא על חשבוננו….

טוב.. אז.. משדרגים את התנור?!

חבל על הכסף. אל תיכנע לפורטים גרועים ולעבודה בעיניים של יוביסופט.

אם יש לך מחשב סביר, אין טעם לשדרג בשביל משחק אחד או שתיים, האופציה היחידה שאני יכול להמליץ עליה היא פשוט חרם על יוביסופט.

וכך יצא שמבין כל המשחקים הגדולים שאמורים לצאת בנובמבר, EA יוצאת הכי הגונה עם דרישות המערכת לדרגון אייג'. כמובן שהקרדיט מגיע קודם לbioware אבל אנחנו כבר יודעים שגם למפיצה יש אחריות על כמה שחקני המחשב ידפקו בתמיכת המשחק למחשב.

בסופו של יום זה כמה כח אדם ושעות הוקצו לעבוד על הפורט למחשב.

אחרי הפורט הסביר מינוס ל-ac4 והזוועה המכונה בשם watch dogs on pc אי אפשר לצפות לפחות מחברה שטוענת ש-30fps זה חוויה קולנועית יותר, ושמקבלת שוחד ומסרסת גרסת מחשב למשחק. אחרי כהונה לא קצרה, ומלאה בשערוריות, אני מכריז בזאת כי ubisoft היא נכון להיום חברת המשחקים הגרועה ביותר לשנת 2014/2015, אפילו EA לא יכולה לעמוד עוד בפני ערימות הזוהמה היוצאות לאוויר העולם מתוך הצינוקים אי שם במונטריאל. הטרגדיה היא שאני אוהב את המשחקים שהחברה מייצרת, אני מעריץ מושבע של סדרת assassin's creed, אבל ההתנהגות הבלתי נסבלת כלפי שחקני מחשב, והזלזול באינטליגנציה של שחקני הקונסולות לא משאירה ספק, ubisoft היא נכון להיום המפתחת השטנית ביותר בתעשייה, ברכותיי!

לא הייתי מרחיק לכת להגדרות כאלה, כי עם קצת יותר עבודה הם היו מגיעים לפורט הרבה יותר "ידידותי לחומרת ההמונים".
יוביסופט הבטיחה להיות מחוייבת לשחקני המחשב, זו דוגמא לבדיוק ההיפך

הזעם שלי לא נובע מפורט כזה או אחר, זה היחס הכללי של החברה כלפי הלקוחות, הזלזול ברמת ההבנה והניסיון להסתיר דברים פסולים (ראה ערך ההגדרות הגרפיות המוסתרות ב-watch dogs). לא ייתכן שחברה בסדר גודל כזה, טובים משחקיה ככל שיהיו, תשקר במצח נחושה ללקוחותיה! אך אם כבר אנו דנים ב"חומרת ההמונים", אני לא חושב שיש חומרה שמסוגלת להתמודד עם הפורטים האחרונים של ubi. לדוגמה: המחשב האישי שלי מתהדר בצמד כרטיסי gtx780, ובכל זאת, watch dogs רץ כמו נכה עם פנצ'ר בכיסא הגלגלים שלו. אם ea נשפטה על אותו סוג של זלזול, אין סיבה לתת ל-ubi חיים קלים

הכל מתחיל ונגמר בכמה חברת פיתוח משקיעה בפורט והתאמתו ל PC על כל גווניו. לצערי, זה לא קורה הרבה

בולשיט, יש לי GTX570 ואני מוכן להתערב שהמשחק יעבוד עליו מצויין לפחות ב medium. אבל אם עד עכשיו חשבתי שאני אבדוק את התאוריה הזו ברכישת עותק עכשיו אני יודע שאני אבדוק אותה על עותק ב"השאלה".
אין מצב שמשחק שעובד על הקונסולות הכל כך נחותות טכנולוגית החדשות דורש את סדרת כרטיסי המסך שעד לאחרונה הייתה החדשה ביותר בשוק המחשבים השולחניים, אלא אם כן נעשתה עבודה ממש ממש גרועה בהכנה שלו, סטייל witcher 1 לפני הפאצ' המתקן, ואם זה המצב, לא מגיע להם על זה כסף.
אחר כך מתפלאים למה משחקים לא נמכרים ל PC, כולם מאשימים את הפיראטיות, אבל בפועל זו אשמת חברות גרועות, ושחקני ה PC לא פראיירים.

שום סיבה לא מצדיקה פיראטיות.

האימרה, שכרטיסי מסך מאוד ספציפיים נתמכים למשחק… ליוביסופט יש הרבה אומץ, הרבה ביצים כדי להגיד משהו כזה, הם לא יכולים להגיד למישהו שיש לו כרטיס מסך מסדרה אחרת של nvidia לחכות עד שיקבל תמיכה, זה ביזיון. פלוס הדרישות המוגזמות למשחק, מוציא את העיניים, לא הגיוני, אם עד אתמול לא חשבתי שאקנה את המשחק, עכשיו אני בטוח שלא אקנה את המשחק, לפחות לא לפני היציאה.

האנשים של יוביסופט אמרו הרבה שטויות בתקופה האחרונה, כנראה כדי לכסות על הסיבות האמיתיות לזלזול בפיתוחים לPC.

יש סיבות מספיק טובות להאמין לשמועה שמיקרוסופט כופפה את יוביסופט כדי שפורט למחשב ייצא ברמה של האקסבוקס, כדי לא להוריד מהפופולריות של הקונסולה. אף אחד לא מטומטם וכולם יודעים שהמחשב מסוגל לתת ביצועים יותר טובים מהקונסולה. לדעתי, מיקרוסופט שילמו להם סכום ממוצע על הרווחים הצפויים מהכותר למחשב בתמורה להזנחה של הפיתוח למחשב ובנוסף סגרו עסקה עם צירוף משחקי אססין קריד לקונסולה שלהם בתור "בונוס".

ליוביסופט אין מה להפסיד כי את הרווח שלהם הם עשו ומקסימום הם יקבלו רווח נוסף על אנשים שבכל מקרה ירכשו את המשחק למחשב. מיקרוסופט שומרת על לקוחות אקסבוקס מרוצים ולא מפסידה לקוחות לוינדוס כי אין באמת אופציה אחרת.

כולם יוצאים מרוצים.

היחיד שנפגע מכל מה שהולך זה שחקן המחשב, לעשות סיעור מוחות ולהמציא קונספירציות הגיוניות ככל שיהיו לא יעזרו אלא רק לגרום לרעש והפסד כלכלי משמעותי של יוביסופט, אם שחקני מחשב לא יקנו את המשחק (ולפי הכרטיסי מסך הנתמכים גם ככה לא מעט שחקנים יאולצו שלא לקנות את המשחק) זה יגרום ליוביסופט לחשוב כמה פעמים על הדרך שהם פונים לקהל הלקוחות שלהם על המחשב.

המכירות לPC גם ככה לא גבוהות יחסית לקונסולות. תן למפיצות תרוץ לא להוציא או לא להשקיע בפורט למחשב וכולם יקפצו עליו. חוץ מזה יוביסופט כבר אמרו בעבר שהם רוצים לשפר את היחס לשחקני הPC ותראה איפה אנחנו היום.

http://www.pcgamer.com/ubisoft-promises-to-do-better-by-pc-gamers/

פסקה רלוונטית מהכתבה:
"We're also doing our best to bring our games to PC at the same time as the console versions. Assassin's Creed Unity and Far Cry 4 , for example, will be released simultaneously on console and PC, and this will continue to be the goal for all our major titles," he said. "Finally, we are committed to improving the optimization of our games for each platform on which they're released – including PC."

בגלל שאין מצב שהגרסא למחשב תהיה רמה מעל הקונסולות עקב העצלנות המוכרת של חברות המשחקים כל העניין הזה מריח כמו עסקה מושחתת שנעשתה בצללים בין יובי לסוני+מיקרוסופט או יותר גרוע עם חברות רכיבי המחשב בשביל לגרום לנו לשדרג >>"

אתה מתכוון לזה שהדרישות לא באמת משקפות את המציאות, או שהן נועדו להרחיק שחקנים מהמחשב כדי שירכשו קונסולה?

WTF, המחשב שלי הריץ היום את כל המשחקים על ההגדרות הכי גבוהות, כולל פילטרים ועל רזולוציה גבוה מ-FHD ועדיין הוא עומד רק במינימום של Unity :/

http://blog.ubi.com/assassins-creed-unity-pc-specs/ הדרישות האלו אושרו והוספנו עדכון לכתבה

אם דרישות המערכת האלו רציניות ולא כיסוי תחת על פורט גרוע, לא רק שהכרטיס שלך לא יריץ, לפי ubi הוא גם לא נתמך

רגע אז המשחק לא יפתח לי בכלל כי במחשב הישן שלי יכולתי להריץ את 4 אפילו שלא התאים בדרישות

יכול להיות שיצא מוד גרפי שייתן תמיכה לכרטיס מסך

אני לא המבין הכי גדול בפיתוח משחקים, וגם לא בפיתוח מודים, אך עדיין משהו גורם לי להיות בטוח שמוד לא יכול לגרום למשחק לעבוד או לייצב אותו. תקן אותי אם אני טועה.

שוב, במידה ואלו באמת דרישות המערכת ולא ניסיון לכסות על פורט גרוע, ייתכן כי לא תוכל להריץ בכלל את המשחק

אני כמעט עשיתי הזמנה מוקדמת למשחק
אתם חושבים שgtx 660 יוכל להריץ את זה?

אני לא יכול לענות לך על זה כיוון שאלה דרישות מודלפות ולא נראות לי ריאלסטיות כיוון שגם הקונסולות לא יריצו את המשחק הזה על מינימום עם דרישות שכאלה

למה אתה חושב שהקונסולות מריצות את המשחק ב-30fps@900p

לא התייחסתם לשערורייה הגדולה ביותר:

Additional Notes: Supported video cards at the time of release: NVIDIA GeForce GTX 680 or better, GeForce GTX 700 series; AMD Radeon HD7970 or better, Radeon R9 200 series
Note: Laptop versions
of these cards may work but are NOT officially supported.

או במילים אחרות: אנחנו (ubi) לא לוקחים אחריות על איך המשחק ירוץ אם לא שילמת יותר מ-2000$ על המחשב שלך ואם במקרה קנית מחשב נייד לך תתאבד

Lionheart
אל תשכח שזה מודלף ואני לא מאמין שזה הגיוני כיוון שגם הקונסולות לא יריצו על מינימום עם מפרט שכזה

המידע הזה הוא מסטים, זו כבר לא הדלפה זה רישמי

כתבות באותו נושא: