זה רשמי: GTA V נוחת בדור הנוכחי בנובמבר

שיתוף


חדשות טובות: גרסת הדור הנוכחי והמחשב מקבלות תאריכים. חדשות רעות: לרוע מזלם של שחקני המחשב, הם יאלצו לחכות מעט יותר

הגרסה המשופרת ל-Xbox One ו-PS4 ישוחררו בנובמבר 18 השנה. וגרסת המחשב תצא ב27 בינואר. החברה אומרת שהגרסה המשודרגת תכלול נשקים חדשים, רכבים חדשים, פעילויות חדשות וחיות בר חדשות בנוסף לשיפורים בצד הטכני. יתר על כן, הובטחו 100 שירי רדיו חדשים.

רוקסטאר גם מעלה את מגבלת השחקנים של GTA Online ל-30 שחקנים לגרסת ה-PS4/Xbox One, אין להם עדיין חדשות על מצב השודים שהובטח בהשקה ונעדר מאז, וגם הם לא מתחייבים כרגע לשחרר DLC למצב השחקן היחיד של המשחק.

GTA V יצא בספטמבר אשתקד לדור הקודם של הקונסולות. משחק הסינגל פלייר הארוך נתן לשחקנים לשחק עם 3 דמויות שונות: מייקל, חצי שודד בנקים חצי פנסיונר, העבריין העולה פרנקלין והפסיכופט טרוור. שלושתם מתארגנים יחדיו כדי לשדוד בנקים בגרסה מדומה של לוס אנג’לס (לוס סאנטוס) ובמדברים, חורשות וחופי הים שבסביבה.

עד כמה שהמשחק נראה טוב על הדור הקודם, הגרסה של הדור הנוכחי תראה יותר טוב וגם תצא למחשב. הגרסה הזאת הוכרזה בטריילר מפתיע במסיבת העיתונאים של סוני, והטריילר החדש שיצא ופרסם את תאריך השחרור הוצג כולו על ה-Playstation 4.

ב-E3 רוקסטאר במיטב המסורת שלה נתנה בעיקר לטריילרים לדבר. אבל לא לספק הרבה פרטים: ההודעה לעיתונות שפורסמה באותם ימים הבטיחה דברים כמו רינדור מרחקים גדולים יותר, טקסטורות חלקות יותר, תנועת רכבים צפופה יותר ורזולוציה משופרת ובנוסף חיי בר מגוונים יותר, שיפורי באפקטים של נזק ומזג אוויר וכל מני דברים חדשים לגלות.

GTA V הגיע עם מצב מולטיפלייר ששוחרר כמה שבועות לאחר מכן שנקרא Grand Theft Auto Online, שנתן לשחקנים לשתף פעולה או להתחרות עם שחקנים אחרים בפעולות עברייניות ברחבי המפה של GTA V, הרבה שחקנים העדיפו להשתמש במצב המולטיפלייר לדברים פחות אלימים כמו סרטוני פעלולי אופנועים וכדומה.

רוקסטאר אמרה בעבר שהתקדמות שצברתם באונליין יכולה להישמר ולהמשיך אתכם לגרסאות החדשות ככל הנראה דרך מערכת ה-Social Club של החברה.

במהלך השנה האחרונה רוקסטאר תמכה עם שחרורים באופן קבוע של חבילות שכללו משימות, נשקים, מכוניות וחליפות לדמויות במצב האונליין של המשחק. החברה פספסה את את הדדליין להשקת השודים שהיה מתוכנן לאביב השנה, אך התנצלה ועדיין מבטיחה לספק את מצב השודים, לא נמסר תאריך או חלון זמן.

בדצמבר 2013 החברה גם רמזה שמתוכננת גם הרחבה גדולה למצב השחקן היחיד של המשחק שעוד אמורה להגיע השנה, אבל רק הזמן יגלה לנו אם הרפתקאותם של שלושת המוסקטרים שלנו בסאן אנדריס תמשך גם שם. צוות האתר יבחן את הטריילר ששוחרר מספר פעמים, ואם יש שם חדשות מרעישות מחר תעלה לאתר כתבת ניתוח הטריילר. 

הוסף תגובה...
Disqus Comments Loading...
פורסם על-ידי
בן ארול

אתר גיימפרו ישראל משתמש בקבצי עוגיות (cookies) על מנת לשפר את הגלישה וחוויית השימוש שלכם. עצם שימושכם באתר מאשר כי אתם מסכימים לכך.