במסגרת חודש ה-AC של Gamer Informer, המון מידע חדש זורם על המשחק, והפעם: הכירו את שאיי, הדמות הראשית ב-Assassin’s Creed Rogue.

כמו שנאמר קודם, הסיפור של המשחק יהיה על כך ששאיי נבגד על ידי אחיו באחוות המתנקשים, והוא מתחיל במסע נקמה, להלן כמה דברים שיכירו לנו את שאי יותר טוב:

  • כשאנחנו מכירים לראשונה את שאי, הוא בן 21, שכבר מאז מתחיל להסתכל על הדרך בה המתנקשים פועלים כדרך לא נכונה ומתחיל לשאול את עצמו: “למה ככה?”. את תפקידו כמתנקש הוא לא לוקח יותר מדי ברצינות, לא בגלל שהוא לא מאמין בדרך, אלא בגלל שהוא צעיר ועדיין לא מחויב.
  • כמו שנאמר בעבר, Assassin’s Creed Rogue מתרחש בין השנים 1752 עד 1761 בין ההתרחשות של Assassin’s Creed IV: Black Flag ו-Assassin’s Creed 3 בתקופה בה הטמפלרים מתחילים להשתלט על אזורים בצפון אמריקה במטרה להשתלט על העולם המודרני, שאי מתלבט על איזה צד הוא הצודק ביותר וזה רק עניין של זמן עד שהוא יעבור לשורת הטמפלרים. יוביסופט לא ציינה מתי בערך במשחק זה יקרה, אבל ציינה שזה יהיה אירוע טראומתי.
  • לפני המעבר, שאיי הוא דמות קלת דעת ולא רצינית, ואנחנו רואים את המעבר שלו לדמות קודרת ומחויבת, אדם שטובח באחיו לשעבר על מנת לדבוק בדרך שלדעתו טובה יותר לכלל.
  • בנקודה כלשהי במשחק, יקרה משהו שיגרום לשאי לחשוב מחדש על הפילוסופיה והערים של המתנקשים ועל כמה שהוא מחויב אליהם, לאחר מכן הוא יבין שהערכים של הטמפלרים הרבה יותר תואמים לאמונות שלו, והוא חייב להצטרף אליהם כדי לחזק את זה.
  • הנשקים של שאי, בהתאם לשאר הטמפלרים, הם נשקים אקזוטיים והטובים ביותר לתקופה, רובם היו בשלבי אב-טיפוס בתקופה, או היו קיימים אך רוב האנשים לא יכלו להרשות אותם.
  • הספינה של שאי, המוריגאן קטנה יותר מהג’קדאו של אדוארד קנוואי, כדי שתוכל לתמרן בנהרות צרים ובין קרחונים, הנשק המרכזי של הספינה הוא ה-Puckle Gun, גרסה מוקדמת למה שאנחנו מכירים כיום כ-Machine Gun.

עם הפצצת המידע האחרונה של Gamer Informer, אנחנו מתחילים להבין לאן הולך Assassin’s Creed Rogue, האם לדעתכם הוא הולך בכיוון הנכון? שתפו ואתנו בתגובות! 
המשחק צפוי להשתחרר ב-11 לנובמבר ל-Playstation 3 ו-Xbox 360.