מיקרוסופט אחראית גם השנה ליריית הפתיחה של תערוכת הגיימינג הגדולה בעולם, E3 2014. אלו הפתעות היא מכינה לנו?

בתערוכה של שנה שעברה, התמקדה מיקרוסופט בהכנות לקראת השקת הקונסולה החדשה שלה, Xbox One. ההשקה כבר מאחוריה ומאז הקונסולה עברה לא מעט, ב-E3 השנה מיקרוסופט  צפויה לחשוף בכנס השעה וחצי שלה את HALO 5, המשחק הבא בסדרת Halo המצליחה שלהם, המשחק ייקרא Halo 5: Guardians והוא צפוי לעבוד על מנוע חדש ומלוטש 

עוד בפעולה, קלף שמיקרוסופט עשויה לחשוף הוא המשחק הבא בסדרת Gears Of War, או לפחות לתת טיזר קטן עליו לקראת חשיפה גדולה יותר בהמשך השנה, בנוסף עוד אולפנים שמקושרים עם מיקרוסופט יכריזו על כותרים נוספים ל-XBOX ONE.

משחק נוסף שמעריצי ה-XBOX יחכו לו הוא Quantum Break שהוכרז שנה שעברה, והוא צפוי לקבל סרטון גיימפליי השנה.

משחק המירוצים שצפוי לגנוב את ההצגה הוא ללא ספק Forza Horizon 2 שצפוי לקבל במה גדולה בתערוכה לאחר טיזר שפורסם ממש לא מזמן:

 תמשיכו להתעדכן בכתבה הזאת ובאתר, עדכונים שוטפים לאורך כל הלילה מכל הכנסים. 
מהלך האירוע:
בדיוק על השעון, עולה בשעה 19:30 ראש מחלקת Xbox במיקרוסופט – פיל ספנסר ולתשועות הקהל מצהיר שכל מסיבת העיתונאים שלהם תתמקד במשחקים, ואך ורק במשחקים.
19:35 – מוצג גיימפליי של Call Of Duty: Advanced Warfare – כל ההרחבות יהיו זמינות לתקופת זמן אקסקלוסיבית אך ורק ל-Xbox One לפני שיגיעו לשאר הפלטפורמות.
cod-aw
COD-AW-2
בשעה 19:44 – נגמרת ההצגה של Call Of Duty Advanced Warfare ועוברים לז’אנר שונה לגמרי.

19:45 – מתחילה ההצגה של פורצה!
FORZASHOW

Forza Horizon 2 מוכרז- עולם פתוח, מעל 100 חברות מכוניות, מעל 200 מכוניות, מגיע ב-30 לספטמבר (כתבה מורחבת בהמשך)

FH2-1080P

ורצים למשחק הבא!
19:49: מתחיל טריילר גיימפליי של EVOLVE, מציג את הקלאסים בקצרה, מגיע בסתיו הקרוב, DLC ראשון יגיע קודם אקסקלוסיבית ל-XBOX ONE.

מיד כשהוא נגמר, טריילר גיימפליי מ-Assassin’s Creed Unity עם דגש על מצב ה-CO OP החדש במשחק, מציג את השינוי שנעשה במערכת הלחימה ואת הגרפיקה המרשימה. (כתבה מורחבת בהמשך)

ACU

ACU-CO-OP

 עוד יעודכן בהמשך הערב!!