Watch-Dogs-review-round-up

לאחר שנדחה שנה שעברה, ולאחר השערורייה הקטנה עם הירידה באיכות הגרפית, יוביסופט סופסוף שמחררת את Watch_Dogs לעולם. פרויקט ההאקרים של החברה הצרפתית זוכה לשבחים ולביקורות חיוביות, ברובן בכל מקרה…

גבירותיי, רבותיי, והשאר, הרגע הגדול הגיע: יוביסופט משחררת את וואצ’ דוגס, מורידה את איסור פרסום הביקורות וגל מבקרים עצום מתחיל לזרוק ביקורות וסיקורים לפה ולשם. בסופו של דבר, וואצ’ דוגס מתיישב עם ממוצע מכובד ביותר של 80, ציון מוצלח ל-IP חדש וניסיוני.

מפני שמדובר במשחק שהפלטפורמה המרכזית שלו היא המחשב, נתחיל עם האתר PC Gamer, שם המבקר כריסטופר ליבינגסטון מעניק למשחק ציון של 87/100.

PCGAMER-WD

לפעמים, וואצ’ דוגס יכול להראות כמו משחק שכבר שיחקנו בעבר, עוד עיר עולם-פתוח כדי להאיץ דרך סדרה של מכוניות גנובות, עוד קהל של עבריינים ורצחים שכירים להוסיף לכמות ההריגות שלך, עוד פרוטגוניסט נוהם לסבול בקטעי מעבר. כאשר הוא חורג מהמוכר, עם זאת, [וואצ’ דוגס] באמת ממריא: לפרוץ לעיר של שיקגו ולכל המצלמות, השירותים והתקשורת שלה, ולפלוש למשחקים של שחקנים תמימים זה ריגוש יוצא-דופן ומבורך.

גם קן סרה מצ’יט קוד סנטרל יוצא מבסוט מהמשחק ומעניק לו ציון של 4.5 מתוך 5 (מקביל לציון 90).

המשחק נועד לשים את השליטה לידיים של השחקן וזה הצליח. חשבתי שהרעיון היה אפי מאוד וזה לא עזב אותי עם תחושת הלוואי שהייתי יכול לעשות את זה שאני מקבל מכמה משחקים אחרים. הכוח לשחק את המשחק איך שאתה רוצה זה גם בונוס. כמו כן, אם אתם מחפשים משחק עם המון ערך חוזר, Watch_Dogs בהחלט לעשות את זה. אמנם חשבתי ש-Watch_Dogs היה גרסה מתוחכמת יותר של GTA, זה לא. זה יכול להיות תזזיתי לפעמים ולפעמים, זה כל מה שאתה צריך כדי לעשות קצת כיף.

WATCH DOGS ביקורות למשחק

ג’ז ריגנאל מ-US-גיימר מעניק לוואצ’ דוגס את הציון הגבוה ביותר של המשחק עד כה: 5 כוכבים מלאים. זהו הציון המושלם היחידי של המשחק נכון לכתיבת שורות אלו.

וואצ’ דוגס משלב עולם מפורט להפליא ועלילה מרתקת, מכניקות משחק יצירתיות, מספר עצום של משימות ופעילויות, ומשחקיות ארגז-חול טקטית-מאולתרת ליצירת משחק עולם-פתוח אמיתי לדור הבא. פנומלי. אין מילה אחרת לזה.

מי שיצאו מעט מאוכזבים מהמשחק הם דן וואיטהד מ-יורוגיימר וסטיבן ברנז מ-וידאוגיימר, שניהם מעניקים למשחק ציון של 7 מתוך 10 ומסכמים שמדובר במשחק טוב ומהנה עם המון דברים לעשות, אבל המשחק לא עומד בהבטחות שלו. יורוגיימר מסכם:

לוואצ’ דוגס אין את הקרנל המבטיח הזה. הוא בהחלט מהנה, אבל בעיקר דרך רעיונות לקוחים, והרעיון העיקרי שהיה יכול לעזור לו להתבלט – האקריות – מוכן פחות מכולם. הוא לא עושה שום דבר בצורה גרועה, אבל גם לא מצטיין בג’אנר. זה [משחק] טוב, ועדיין, זה תמיד מרגיש כמו ביקורתיות כשמשחק נלחץ על ידי כל כך הרבה הייפ.

בין היתר, IGN נותנים 84/100, גיימספוט נותנים 80/100, כך גם פוליגון, וגיימאינפורמר נותנים 85/100. ג’אינט בומב (Giant Bomb) עם 3 כוכבים מתוך 5.

להלן כל הציונים והביקורות למשחק Watch Dogs:

וואצ’ דוגס שוחרר ביממה האחרונה וזמין למחשב האישי, לקונסולות הדור הנוכחי, ולקונסולות הדור הקודם. גרסת Wii U צפויה לצאת מאוחר יותר השנה.

לאחר שנדחה שנה שעברה, ולאחר השערורייה הקטנה עם הירידה באיכות הגרפית, יוביסופט סופסוף שמחררת את Watch_Dogs לעולם. פרויקט ההאקרים של החברה הצרפתית זוכה לשבחים ולביקורות חיוביות, ברובן בכל מקרה... גבירותיי, רבותיי, והשאר, הרגע הגדול הגיע: יוביסופט משחררת את וואצ' דוגס, מורידה את איסור פרסום הביקורות וגל מבקרים עצום מתחיל לזרוק ביקורות וסיקורים לפה ולשם. בסופו של דבר, וואצ' דוגס מתיישב עם ממוצע מכובד ביותר של 80, ציון מוצלח ל-IP חדש וניסיוני. מפני שמדובר במשחק שהפלטפורמה המרכזית שלו היא המחשב, נתחיל עם האתר PC Gamer, שם המבקר כריסטופר ליבינגסטון מעניק למשחק ציון של 87/100. לפעמים, וואצ' דוגס יכול להראות כמו משחק…

Review Overview

PlayStation 4 - 8.2
PC - 8.2
Xbox One - 7.8

8.1

ממוצע ביקורות

User Rating: 4.11 ( 7 votes)