קינקט Out: מיקרוסופט חושפת Xbox One ב 399$

שיתוף

מיקרוסופט מיישרת קו עם סוני ומכריזה על קונסולת אקסבוקס וואן במחיר של 399 דולרים, שתגיע ללא הקינקט, ותימכר החל מחודש הבא

בצעד מאוד הגיוני, מיקרוסופט מכריזה על קונסולת אקסבוקס וואן במחיר 399$ ללא בקר הקינקט, מה שמביא את קרב המחיר של Xbox One לשוויון עם הפלייסטיישן 4. ההחלטה על המחיר החדש של הקונסולה התקבלה כתוצאה ממשוב מהמשתמשים, ומיקרוסופט מגיבה ישירות לגיימרים שרוצים לא יותר מאקסבוקס ובקר. הקינקט יימכר כאביזר נפרד למי שרוצה לאמץ את בקר התנועה בעתיד.

למרות שרק בפברואר האחרון, הצהירה מיקרוסופט שאין בכוונתה להסיר את הקינקט מהקונסולה החדשה שלה, מגיעה ההחלטה לאפשר לגיימרים לבחור איזו קונסולה הם רוצים. המהלך יחל כבר בחודש הבא (9.6) ואצלנו בישראל, כדאי להזכיר שההשקה הרשמית תתרחש בספטמבר השנה, למרות שכבר ניתן להשיג את הקונסולה בחנויות רבות.

פיל ספנסר לא רק מדבר

החלטת התמכור החדשה היא לא מקרית, והיא מגיעה חודש אחרי מינויו המתוקשר של פיל ספנסר לתפקיד הבוס הגדול של האקסבוקס. מי שכיהן בעבר בתפקיד של ראש אולפני מיקרוסופט, ואחד האנשים שיותר מזוהים עם קונסולת האקסבוקס בשנים האחרונות, מבין את צרכי קהילת הגיימרים ויודע מה נכון לעשות.

הנסיבות להחלטה מובנות, בעיקר נוכח ההובלה העקבית במכירות של ה PS4 הקונסולה של מיקרוסופט, כך שהנחה של 100 דולרים עשויה בהחלט לגרום למשתמשים להחליט ולרכוש את הקונסולה.

העיתוי של ההכרזה מענין, והייתי מצפה להכרזה כזו גדולה בעוד חודש, במהלך תערוכת הגיימינג הגדולה של השנה E3 2014. אולי זה רמז לכך שלמיקרוסופט יש עוד קלפים חזקים שהיא שומרת לתערוכה?

מה דעתכם על המחיר החדש, משנה את כל התמונה בקרב הקונסולות החדשות? שתפו בתגובות!

מקור: Xbox.Wire

הוסף תגובה...
Disqus Comments Loading...
פורסם על-ידי
סיימון מזיג

אתר גיימפרו ישראל משתמש בקבצי עוגיות (cookies) על מנת לשפר את הגלישה וחוויית השימוש שלכם. עצם שימושכם באתר מאשר כי אתם מסכימים לכך.