אז אמרו שהמשחק ייחשף בראשון, אבל היו מספר מדליפים שהחליטו לחסוך ממעריצי הסדרה את ההמתנה והדליפו את הטריילר הרבה קודם, Sledgehammer נכנעו להדלפות וחשפו רשמית עם טריילר חדש: המשחק הבא בסדרת Call Of Duty הוא Call Of Duty Advanced Warfare!

Call Of Duty: Advanced Warfare Is Real, Here's The Debut Trailer

לפני כמה שעות הודלף שהמשחק הבא ייקרא Call Of Duty Advanced Warfare, בנוסף לטריילר שצולם על ה-Xbox One וברקע יש מונולוג של קווין ספייסי (שכתוב טוב מאוד יש לציין), בהתאם לסרטון הדוקו שפורסם אמש על צבאות פרטיים, לפי הטריילר ניתן להבין שצבא פרטי בהנהגת הדמות שמגלם קווין ספייסי (שגם נראה כמוהו במשחק) מנסה להשתלט על ארצות הברית, ופותח במלחמה נגד הממשלה.
מה שרואים בסרטון מזכיר מאוד את העתידניות שהגיעה ב-Call Of Duty: Black Ops 2, אך בטריילר נראה שהיא עברה שיפור עצום ומשמעותי מאז, הדמויות ילבשו חליפות שמזכירות את -Nano Suits מ-Crysis, ויהיו להם מכשירים שלא קשה למצוא בסרטי פעולה עתידניים.

Call Of Duty: Advanced Warfare Is Real, Here's The Debut Trailer

עקב כך שנאמר שהטריילר צולם על Xbox One ובחשבון האינסטגרם של Sledgehammer עלה טיזר ובסופו היו הלוגואים של Microsoft ו-Xbox One, ניתן להסיק שגם הפעם שחקני ה-Xbox יקבלו תוכן מוקדם יותר מאחרים או יקבלו תוכן בלעדי לגמרי לקונסולה, נצטרך לחכות כדי לגלות.

בסוף הטריילר, הוכרז גם תאריך היציאה של המשחק, והוא ה:4 לנובמבר השנה (4.11) וזה דרך אגב עוד משהו שסיימון קלע בו בול. כל המידע על Call Of Duty Advanced Warfare כמובן נפרסם כאן, תמשיכו לעקוב!

Call Of Duty: Advanced Warfare Is Real, Here's The Debut Trailer

תודה ל-Kotaku על ה-Gifs