חשבתם שאני משועמם שחציתי את כל מפת GTA V ברכיבה על אופניים? טוב, אולי אתם צודקים, אבל מנחם לדעת שיש הרבה יותר משועממים ממני, היוטיובר האלמוני TheMedicoreScot, העלה סרטון לערוץ היוטיוב שלו בו הוא סופר כל קללה שנאמרה במהלך GTA V, התוצאות לא מאכזבות.

אז מה החוקים של הספירה?
רק המילים Fuck ו-Cunt נספרות, קללות של עוברי אורח לא נספרו, הקללות נספרו רק במשימות המרכזיות – לא משימות צד.
אוסף מילות ה-Fuck ו-Cunt הן בסך הכל 12 דקות ו-20 שניות של סרטון, מראות בסוף על סכום נכבד של 1018 פעמים שנאמרה המילה – Fuck ו-7 פעמים שבהם נאמרה המילה Cunt, מה שאומר שנאמרו בממוצע 14.75 מילים גסות בכל משימה. GTA V מביס את השיא של Mafia 2 שנקבע ב-2010 ועומד על 200 מילים גסות, אך לאחר מחקר קצר באינטרנט, גיליתי שלמרות שהוא מביס את השיא של Mafia 2, הוא נשאר הרבה מאחורי השיא של משחק Scarface שיצא ב-2006 (אך מסיבה לא ברורה השיא נכנס לספר השיאים של גינס רק ב-2011) עם מספר יש לומר מדהים של 5688 פעמים שנאמרה המילה Fuck רק בתוך 15 שעות של משחק.

הסרטון: (יש לציין, כולל ספויילרים קריטיים מעלילת המשחק, לא מומלץ לראות אם לא שיחקתם במשחק ואתם מתכננים לעשות זאת בעתיד)

אנסה לקבל תשובה מיוצר הסרטון בקשר לכמה זמן הוא עבד עליו וכמה זמן לקח לו להכין אותו, אעדכן במידה וזה יקרה.


Grand Theft Auto V יצא ב-17 לספטמבר והתקבל אצלנו באתר בחום עם ציון 10 בביקורת, ואתו גם מוד האונליין קיבל אצלנו אהדה. האם נזכה לראות את המשחק במחשב כדי שגם שחקני המחשב יוכלו להנות מהשפה הגבוהה והמעשירה במשחק? נצטרך לחכות כדי לגלות.