פרסומת

Blacklight: Retribution שוחרר לפלייסטיישן 4

Blacklight-Retribution-השקה-פלייסטיישן-4

משחק היריות מגוף ראשון ברשת שוחרר היום לפלייסטיישן 4 באירופה

משחק היריות החינמי מבית Zombie Studios הוכרז באמצע השנה לקונסולות הדור הבא של סוני, הפלייסטיישן 4 כשבאירוע E3 2013 זכינו לקבל את הטריילר הראשון ל PS4. בדומה למשחקים Warframe ו PlanetSide 2 שגם הם משחקי יריות בחינם, סוני רוצה לאגור מספיק כותרים טובים ואטרקטיבים בז'אנר שלא נחשב לצד המזק שלה, ברשת לפחות.

Blacklight: Retribution הוא משחק FPS מדע בדיוני שמציע מגוון רחב של מצבי משחק ומפות. המצב היחיד של המשחק הוא האונליין כך שקמפיין לשחקן יחיד,  לא תמצאו כאן. עם זאת, קיימת אופציה לשחק בפועל נגד בוטים, אויבים AI בשביל להתאמן.

המשחק בנוי על מנוע Unreal 3 והתקבל בצורה יפה בעת שחרור גרסת המחשב שלו, באפריל 2012. המשחק לא חף מחסרונות, כמו מפות שמעוצבות בצורה משעשממת וגם חוסר האיזון בין שחקנים מתחילים לבין כאלה שרכשו חבילות שדרוגים שמהוות יתרון משמעותי. אפשר לציין לטובה את עיצוב התפריטים ואת הגרפיקה, כמו כן את אפשרויות ההתאמה האישית ושדרוג הנשקים.

Blacklight-Retribution-PS4


בדומה לכותרים חופשיים להפעלה אחרים עבור PS4, אין חובה לרכוש מנוי PlayStation Plus בכדי לשחק את המשחק .

[button color="black" size="big" link="https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-il/games/blacklight-retribution/cid=EP2102-CUSA00253_00-BLACKLIGHT2ORBIS" ]להורדה ל- PS4[/button]

 

לשחקני המחשב, תוכלו למצוא את גרסת ה PC של המשחק Blacklight: Retribution ברשימת:

10 משחקי יריות מגוף ראשון חינמים ברשת שאסור לכם לפספס (2013)

[divider]

 

כתבות נוספות

מערכת התגובות
התראה
1 תגובה
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפה בכל התגובות

תודה חברה זה ברשימת הורדות שלי
חודש הבא אני יוריד אותו(רק אז יהיה לי פלייסטיישן 4(