משחק “משחקי הכס” נמצא בפיתוח באולפני טלטייל

שיתוף

האתר IGN מדווח כי חברת הפיתוח Telltale Games עובדת על משחק אדפטציה לסדרה “משחקי הכס”

IGN מדווח כי הגיעו לאוזניו ממספר מקורות שחברת הפיתוח המוערכת ‘טלטייל’ מפתחת משחק המבוסס על ספריו של  ג’ורג’ ר.ר. מרטין – Game of Thrones. למרות שאנחנו כבר מכירים משחק תפקידים (די כושל) בשם זה ששוחרר בשנה שעברה, הפעם מדובר בפיתוח של חברה איכותית יותר, טייטל.

לא ברור כרגע באיזה שם תשתמש טלטייל למשחק שלה, ואם העלילה תהיה מבוססת על הסדרה, ספרים, או משהו חדש לגמרי ובאיזה סגנון המשחק יהיה (בטח לא GTA סטייל) אבל, כחברת פיתוח שיודעת לבצע אדפטציות ברמה גבוהה, המהלך הזה נשמע הגיוני ואף ראוי, למרות המורכבות של סדרה שכזו..

בפניה שנעשתה לאולפני טלטייל, התקבלה תגובה של סטיב אליסון, סגן נשיא בכיר בחברה:

אנחנו מקבלים מיני שמועות על מה שאנחנו כביכול עובדים בפרויקט הבא, באופן רשמי אין לנו תגובה.

טלטייל זוכה לעדנה והערכה עם המשחקים שהיא מפתחת, כשהמשחק The Walking Dead (עונה חדשה תוכרז בקרוב) גורף את פרס משחק השנה בטקס VGA של 2012 (השנה הטקס נקרא VGX) והמשחק החדש, The Wolf Among Us זוכה לשבחים.

יש לציין לועמוד על דיוקם של שמות, כשבעוד “משחקי כס” הוא שם הסדרה של HBO המבוסס על ספריו של מרטין, הסדרה עצמה נקראת למעשה ‘שיר של אש ושל קרח’ (A Song of Ice and Fire), והספר הראשון נקרא משחקי הכס.

מה דעתכם? הייתם רוצים לשחק במשחק שמבוסס על “משחקי הכס”?

מקור: ign

הוסף תגובה...
Disqus Comments Loading...
פורסם על-ידי
סיימון מזיג

אתר גיימפרו ישראל משתמש בקבצי עוגיות (cookies) על מנת לשפר את הגלישה וחוויית השימוש שלכם. עצם שימושכם באתר מאשר כי אתם מסכימים לכך.