סאות’ פארק נדחה ל 2014

שיתוף

South Park: The Stick of Truth נדחה למרץ 2014 כדי לתת למעריצים חוויית סאות’פארק אותנטית

במקור, המשחק היה מתוכנן לשחרור ב 12 לדצמבר במחוזותנו, אבל יוביסופט מודיעה כי סאות’פארק נדחה ויהיה זמין ב 4 במרץ 2014. יוביסופט תירצה את הדחיה בזה שהמעריצים צריכים לקבל את המשחק כמה שיותר מלוטש ושהוא עדיין לא מוכן סופית. היוצרים של סאות’ פארק, טריי פארקר ומאט סטון, מסכימים בלב שלם:

תמיד רצינו שהמשחק ירגיש כאילו אתה באמת בפרק של סאות’פארק,  הסטנדרטים המחורבנים של פיתוח המשחק הם אתגר אמיתי ואנו שמחים לומר שזה לוקח לנו יותר זמן ממה שחשבנו שזה יהיה

סאות’פארק הוא קרבן דחיות נוסף של יוביסופט, אחרי Watch Dogs, אבל זה בטח לטובה, וזה גם אומר שעוד משחק מבטיח הצטרף לחודש מרץ, אחרי שתאריך השחרור של Titanfall גם הוכרז לאותו החודש.

הזיכיון של South Park: Stick of Truth  עבר ל-Ubisoft אחרי שקנתה אותו מ-THQ שפשטה את הרגל, במחיר נזיד עדשים של 3.6 מליון דולר. חלק מהתסריט העצום (850 עמודים) שהיה אמור להיות למשחק נגנז. לא מזמן הודלף סרטון גיימפליי של המשחק וממה שראינו, יש כאן הבטחה גדולה.

סאות’פארק ישוחרר ל-Playsation 3, Xbox 360 ולמחשב האישי ב 4 במרץ 2014.

מקור: blog.ubi.com

הוסף תגובה...
Disqus Comments Loading...
פורסם על-ידי
סיימון מזיג

אתר גיימפרו ישראל משתמש בקבצי עוגיות (cookies) על מנת לשפר את הגלישה וחוויית השימוש שלכם. עצם שימושכם באתר מאשר כי אתם מסכימים לכך.