פרסומת

ראפר אמריקאי "רוקסטאר גנבה ממני 2 שירים"

דאז דילינגר

לטענתו של הראפר דאז דילינגר חברת 'רוקסטאר' השתמשה בשניים משיריו בGTA V בלי לשלם לו אפי' (50) סנט אחד. מנסה לרכב על ההצלחה או מבקש בתמימות תמלוגים?

GTA V ממשיך לייצר כותרות, לאחר הדיווח כי המשחק שבר שבעה שיאי גינס (לבנתיים) GTA V ממשיך לייצר כותרות והפעם מכיוון פס הקול של המשחק .אין ספק כי אחד הדברים ש'רוקסטאר' משקיעה בהם זהו הפס קול, לכל אורך משחקיה 'רוקסטאר' השקיעה במה שכולם או רובם נטו להזניח וכך יצרה מעין מסורת . אוספים יצאו לפסי קול ממשחקים שונים, חלקם אזלו במהרה והפכו לפריט אספנים מבוקש. גם הפסקול של GTA V מושקע כמובן  עם 17 תחנות רדיו וכ 240 שירים ממגוון ז'אנרים .

במהלך השקתו של GTA V רוקסטאר נקלעה לכמה סערות, החל בתביעה מצד ארגונים למען חיות על האפשרות לצוד ולדרוס חיות במשחק, עד קביעה שלפיה לדמות השחורה במשחק -פרנקלין- סביבת המשחק -שוטרים ואזרחים- מגיבה ביותר גזענות ואלימות לעומת 2 גיבוריו הלבנים של GTA V מייקל, וטרבור, אין ספק שמקרים אלו רק תרמו ליחסי הציבור ולפרסום סביב המשחק, וכעת נראה כי בחברת 'רוקסטאר' עומדים בפני סערה חדשה .

הראפר דאז דילינגר שאף זכה לשתף פעולה עם ראפרים כדוגמת טופאק המנוח, וסנופ-דוג, טוען כי 'רוקסטאר' השתמשה בשניים משיריו  "Nothin' But the Cavi Hit" שמבוצע ע"י ההרכב בו היה חבר דילינגר "דה דוג פאונד" ' והשיר  "C-Walk" שמבוצע גם ע"י חברו הטוב הראפר קרופוט, בלי לשלם שום תמלוגים בניגוד לנהוג בתעשייה.

יש לציין כי 'רוקסטאר' כן הציעה לדילינגר 4.271 אלף דולר על שני השירים אולם דילינגר דחה את ההצעה שאולי היתה מעליבה בעיניו, אולם עכשיו דורש דילינגר לקבל הצעה טובה יותר מ'רוקסטאר' או לא פחות ולא יותר להחזיר ולהשמיד את כל העותקים של המשחק שעדיין לא נימכרו !.

"מדובר כאן על כיבוד היצירה של אמן, 'רוקסטאר' לא עשתה את זה כאן, ואני לא יתן להם לצאת מזה"

כך אמר דילינגר . דילינגר ועורך דינו נותנים לרוקסטאר 14 ימים להחזיר תשובה.

לא שמעתם על הרפאר דאז דילינגר עד עכשיו ? קיראו עליו עוד כאן .

מקור TMZ

[divider]

כתבות נוספות

מערכת התגובות
התראה
3 תגובות
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפה בכל התגובות

כן? אם ככה נראה אותך שיוצר משחק חדש ואהוב ואז אקטיווזן יבואו ויגידו "אנחנו יצרנו" ועוד תשתוק בשביל 4000 דולר כשהמשחק מכניס פי כמה..אז בבקשה אל תהיה פאנבוי שלהם

הוא יכול ללכת לה*דיין.

למה מי הוא, הראפר סוג-ב הזה שמנסה להחזיר את ההצלחה הגוססת שלו? רוקסטאר הציעו לו סכום נאה של 4000 דולרים לשירים, אז הוא היה צריך לסתום את הפה שלו ולקחת את הכסף.

מי אתה שתיקבע מה עליו לעשות? חתיכת ילד מטומטם בן 12