פרסומת

Watch Dogs ירוץ על 30 פריימים לשנייה בקונסולות הדור הבא

Ubisoft Montreal מעדיפה להתמקד ביציבות, Watch Dogs ירוץ על 30 פריימים לשנייה בקונסולות הדור הבא.

Ubisoft Montreal מייחסת יותר חשיבות ליציבות ועקביות, מה שמוביל לכך ש-Watch Dogs ירוץ ב-30 פריימים לשנייה בקונסולות הדור הבא. בראיון עם אתר VideoGamer, אמר המנהל היצירתי של המשחק – ג'ונתן מורין:

נכון לעכשיו, אנחנו מתמקדים ב-30 FPS יציבים. המטרה היא לוודא שתמיד יהיה איזון במשחק, מה שחשוב במאוד במיוחד במשחקי עולם פתוח. אני חושב שבמשחקים מהסוג הזה הדבר הכי חשוב הוא היציבות, ולדאוג שתמיד המשחק ירוץ באותה הדרך, על מנת שהמשחק ירגיש כמו שהוא צריך להרגיש כשמשחקים בו.

לפני יומיים במהלך תערוכת Eurogamer חשף הסטודיו המפתח של Guerrilla Games – Killzone: Shadow Fall, שהמשחק לא ירוץ על 60 פריימים לשנייה בעקביות, כדי להשיג את המקסימום ממצב ה-Multiplayer במשחק, Guerrilla אמרה שהם יאפשרו ל-FPS לרדת כאשר השחקן מת או שזה גם ככה מאוחר מדיי. מצב ה-single-player של המשחק ירוץ גם הוא על 30FPS יציבים, בדומה ל-Watch Dogs.


Watch Dogs יצא ל-Wii U, Playstation 3, Xbox 360 ולמחשב בצפון אמריקה ב-19 בנובמבר ו-22 בנובמבר באירופה, ולקונסולות הדור הבא בימי ההשקה.
לא מזמן Ubisoft Montreal אמרה שה-PC הוא הפלטפורמה המרכזית של Watch Dogs והקונסולות יזכו לפורט. האם עבר זמנם של הקונסולות? לדעתכם עוד משחקים ירוצו על הקונסולות ב -30 FPS ולא יותר? שתפו אותנו בתגובות.

[divider]

כתבות נוספות

מערכת התגובות
התראה
7 תגובות
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפה בכל התגובות

רגע אני לא מבין.. כמה שיותר גבוה הFPS כמה יותר טוב?

בהחלט

וזה למה המחשב תמיד כמה רמות מעל קונסולות..

(חחחחחחחח..לכל האלה שמתווכחים שקונסלות יותר טוב ממחשב, אני מוכן להתערב שמחשב יביא יותר פריימים!!!

מה יקרה בעוד שנה?
פליסטיישן 3 רץ על מעבי POWER
iMac רץ על מעבדי POWER
והנה עברו לX86

האם נראה את מע' ההפעלה של פלסטשיין 4 רצה על מחשב רגיל?
Hackintosh -> Hachstaion

אם משחקי השקה רצים על 30FPS, מה יהיה עוד כמה שנים?

מצטרף+1!!!