רוקסטאר: “אישה כדמות ראשית ב – GTA V לא מרגיש טבעי”

שיתוף

עם שלוש דמויות ראשיות במשחק אחד, יש המתלוננים שאפילו לא אחת מהדמויות היא אישה

בין אם שמתם לב או לא, דמויות נשיות תופסות חלק גדול מאוד מהכותרים הגדולים ביותר, כמו Call of Duty או Battlefield. אבל אחד מהמייסדים של רוקסטאר, האוסר,  חושב שאישה כדמות ראשית ב-  GTA V, פשוט לא מרגיש טבעי, ובהיר כי לחברה אין שום התנגדות לרעיון של לשלב נשים כדמויות ראשיות במשחקים.

לא חשבנו על זה הפעם, זה לא אומר שלא יכולנו או שלא היינו עושים זאת. העיצוב של הדמויות פשוט עלה לנו לראש, זה לא שהיה לנו את אפשרויות א’ ו – ב’, ובחרנו ב – ג’.

האוסר מוסיף ואומר כי דמות נשית במשחקים של רוקסטאר היא בהחלט אפשרות, וכי הבחירה של דמויות גבריות בלבד ל – GTA V הרגישה יותר טבעית מאשר לבחור דמות או דמויות נשיות. האוסר לא שולל את האפשרות לשלב נשים כדמויות ראשיות במשחקים העתידים לבוא של רוקסטאר. האם ב – GTA VI נזכה לראות שלוש דמויות נשיות שיובילו את העלילה? כנראה שלא, אבל אי אפשר לדעת למה לצפות כשזה מגיע לרוקסטאר. ואם כבר דמות נשית, גם למשחק הבא של קוז’ימה תהיה דמות נשית מעוררת השראה..

מקור: Gamespot

הוסף תגובה...
Disqus Comments Loading...
פורסם על-ידי
יונתן צ.

אתר גיימפרו ישראל משתמש בקבצי עוגיות (cookies) על מנת לשפר את הגלישה וחוויית השימוש שלכם. עצם שימושכם באתר מאשר כי אתם מסכימים לכך.