פרסומת

סוני מתנצלת על דליפת הקבצים של GTA V

grand-theft-auto-v-PSN FILES

לאחר שקבצי הטעינה המוקדמת של GTA V דלפו ב – PSN שחשפה קבצי אודיו ווידאו מהמשחק, סוני מתנצלת בפני רוקסטאר וגם בפני המעריצים.

לאחרונה, דלף קובץ הטעינה המוקדמת של המשחק GTA V אל חנות הפלייסטישן האירופאית, בזמן שתאריך יציאתו של המשחק, אמור להגיע רק בעוד שלושה שבועות. בייחד עם קובץ הטעינה המוקדמת, שלפי דיווחים של משתמשים שהספיקו להוריד אותו, שוקל 18GB, דלפו בנוסף 20 – 30 שעות של קבצי אודיו מהמשחק. משתמש באתר reddit הרכיב רשימה של חלק גדול מקבצי האודיו, אך עדיין לא סיים אותה. בנוסף לקבצי האודיו, דלף קובץ ווידאו ובו סרטון הפתיחה של המשחק, שרוקסטאר דאגה כבר להסיר מהיוטיוב, וממקומות שונים ברשת.

1

סיד, מנהל המדיה החברתית של רוקסטאר אומר:

לאחרונה, חלק מהאנשים שהורידו את ההזמנה המוקדמת הדיגיטלית של GTA V דרך חנות הפלייסטישן באירופה, נחשפו לחלקים מסוימים מהמשחק. החלקים האלה פורסמו ברשת 
Grand-Theft-Auto-V-DVD-DISC-BLUERAY-PS3
תמונת הדיסק בלו-ריי של GTA V שעדיין לא אומתה

סוני מתנצלת

לאחר המקרה, סוני הביעה התנצלות בפני משתמשי ה-PSN שלה ובעיקר בפני רוקסטאר על ההדלפה המוקדמת.

הסרנו את ההורדה הדיגיטלית מחנות הפלייסטישן האירופאית. אנו מצטערים בפני רוקסטאר ומעריצי GTA ברחבי העולם שנאלצו להיחשף לתכניי ספוילרים

במוצ"ש האחרון פרסמנו תמונה של דיסק בלו-ריי של המשחק GTA V לקונסולת הפלייסטיישן 3. התמונה שהגיעה אלינו למערכת עדיין לא אומתה.

GTA V יושק ברחבי העולם ב – 17 בספטמבר השנה. קונסולות הפלייסטישן 3 ואקס בוקס 360 הם הפלטפורמות אליהם המשחק מגיע, אין תאריך יציאה למחשב האישי, בינתיים.

GTA אונליין, יגיע שבוע לאחר מכן ב – 1 באוקטובר.

מקור: Gamespot

[divider]

כתבות נוספות

מערכת התגובות
התראה
3 תגובות
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפה בכל התגובות

תודה.

הסרטון הזה והפרסומת לבירה פורסמו בכתבה הבאה:

http://gamepro.co.il/2013/08/26/leaked-gta-v-videos/

איפה אפשר להשיג את הקובץ פתיחה וכל אלה?

קשה מאוד להשיג.
תוכל לחפש טוב טוב ברשת ואולי למצוא, רק תמנע מלחפש ביוטיוב כי שם זה כבר אבוד.