העצומה הקוראת לרוקסטאר לשחרר גרסת מחשב למשחק  Grand Theft Auto V הגיעה כבר ל-225,000 חתימות.

בתחילת החודש, קיימה רוקסטאר דיון בצורת שאלות ותשובות מול הקהילה וכשעלתה שאלת ה-PC היא הבהירה שאין חדשות בקנה והמשחק כרגע לא מתוכנן להשתחרר למחשב או לקונסולות של הדור הבא.

מעריצים של הסדרה, ותיקים וחדשים, עדיין ממשיכים לחתום על עצומה הקוראת לרוקסטאר להביא את המשחק למחשב האישי, ולמרות שבאופן מסורתי כותרי GTA מגיעים למחשב, זה קורה מאוחר והעצומה קוראת להביא את המשחק ל-PC ומהר.

כרגע מספר החתימות עומד על 225k, קרובים מאוד לרבע מיליון חתימות.

GTA-V-עצומה-למחשב

רובכם בוודאי כבר ראיתם כי כמה וכמה אתרי מכירות גדולים ומוכרים ברחבי הרשת העלו מכירה של GTA V למחשב האישי, הבעיה עם מכירות כאלה היא שכל עוד אין אישור רשמי מצד רוקסטאר, מקור הפרסום עשוי לנבוע מכוונת האתרים למשוך יותר גולשים.

GTA5 PC GTA V

בתחילת החודש, מודעת דרושים (שכבר הוסרה) שפרסמה רוקסטאר באתר הרשמי שלה הצביעה על כך שהחברה פועלת להבאת הכותרים האחרונים שלה, או לכל הפחות אחד מהם, למחשב האישי. אבל, ככל שמועד ההשקה מתקרב, הסיכוי ש GTA V ישוחרר למחשב, לפחות במועד ההשקה המקורי שלו, קטן.

חיתמו על העצומה

רוקסטאר חשפה לפני שבועיים את סרטון הגיימפליי הרשמי של המשחק Grand Theft Auto V שזכה אף לשבחים מהידאו קוז’ימה, יוצר MGS, שהתרשם מאוד מהסרטון החדש של GTA V.

Grand Theft Auto V ישוחרר ב-17 בספטמבר לקונסולות Xbox 360 ופלייסטיישן 3.